SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Rozwód bez tajemnic. Jak złożyć pozew i przygotować się do rozprawy pdf

  • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo How2
Data wydania 2020
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

`Jak złożyć pozew i przygotować się do rozprawy` to idealny poradnik dla osób rozważających rozwód. Autorzy w prosty i przystępny sposób przedstawiają procedury związane z rozwodem i przygotowywaniem się do rozprawy. Krok po kroku wyjaśniają, jak należy napisać pozew, w jaki sposób przygotować się do rozprawy i jakie dokumenty będą potrzebne. Opracowanie jest kompleksowe, zawiera także informacje o kosztach związanych z rozwodem oraz o rozwodzie kościelnym.
Ebook może przyczynić się do zmniejszenia stresu związanego z rozwodem, ponieważ pozwala czytelnikom lepiej zrozumieć proces i zaplanować swoje kroki. To nieoceniona pomoc dla każdej osoby, która chce przejść przez rozwód sprawnie i bez niepotrzebnych komplikacji. Przeczytanie tego poradnika pozwoli uniknąć błędów proceduralnych i zwiększy szansę na osiągnięcie pozytywnego wyniku rozprawy.
Warto podkreślić, że ebook jest napisany w przystępny sposób, zrozumiały dla każdej osoby niezależnie od znajomości prawa. Pozwala także zrozumieć specyfikę rozwodu kościelnego i podstawy prawne związane z tym tematem. Dzięki temu czytelnik może wybrać dla siebie najlepszą opcję, która odpowiada jego przekonaniom i potrzebom.

Poradnik `Jak złożyć pozew i przygotować się do rozprawy` to must-have dla każdej osoby rozważającej rozwód. Taka inwestycja zapewni pewność, że proces przebiegnie sprawnie i bez niepotrzebnych komplikacji, co z pewnością wpłynie pozytywnie na emocjonalne i finansowe aspekty rozwodu.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  inne,  interpersonalne,  miłosne i partnerskie,  rodzina
Wydawnictwo: How2
Rok publikacji: 2020
Ilość stron: 76
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook pdf - Rozwód bez tajemnic. Jak złożyć pozew i przygotować się do rozprawy - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: