SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment odsłuchaj fragment

Opis produktu:

`Trzymasz w dłoniach oszałamiające dokonanie intelektualnego tytana - książkę przystępną, mądrą i głęboką. Kup ją szybko, czytaj powoli i wracaj do niej wiele razy. Dzięki temu zaczniesz inaczej myśleć i pracować, inaczej pojmować świat i inaczej podchodzić do własnego życia.`
prof. Richard H. Thaler współautor książki `Nudge`

Daniel Kahneman - profesor psychologii Uniwersytetu Princetown, laureat Nagrody Nobla (2002) z dziedziny nauk humanistycznych za psychologiczne odkrycia, które podważyły model racjonalności ludzkich osądów i decyzji. Jest jednym z najważniejszych myślicieli współczesności. Jego idee wywarły kolosalny wpływ m.in. na ekonomię, medycynę i politykę. Nigdy dotąd nie zgromadził w jednym miejscu owoców swoich wieloletnich badań i przemyśleń, zrobił to dopiero w Pułapkach myślenia.

Ta książka autorstwa Kahenmana to prawdziwa rewolucja. W sposób przystępny i klarowny wyjaśnia, jak działa nasz umysł, koncentrując się na dwóch kluczowych systemach: Systemie 1 - szybkim, intuicyjnym i emocjonalnym oraz Systemie 2 - wolniejszym, bardziej logicznym.

Kahenman rzuca nowe światło na wiele istotnych kwestii. Wyjaśnia, jak nasze uprzedzenia wpływają na nasze decyzje biznesowe i dlaczego jesteśmy nadmiernie pewni siebie. Pyta, dlaczego tak trudno jest przewidzieć, co przyniesie nam szczęście w przyszłości, oraz dlaczego borykamy się z oceną ryzyka w pracy i życiu codziennym. Rozważa, jak błędy myślowe wpływają na nasze decyzje inwestycyjne czy planowanie urlopu.

Kahenman wciąga czytelnika w fascynującą dyskusję o ludzkim myśleniu, podkreślając, kiedy można polegać na intuicji, a kiedy należy jej unikać. Dzieli się praktycznymi wskazówkami i spostrzeżeniami dotyczącymi wyborów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Dzięki tej książce nauczysz się inaczej myśleć o procesie myślenia i podejmowania decyzji.


 
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Bestsellery,  bestsellery wszech czasów,  Top 100 Gandalfa
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia,  poradniki,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Media Rodzina
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Wprowadzono: 07.01.2022

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 14 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: