SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Planer wymarzonego życia. Ebook. Workbook. Planer mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo eBOOKnij to
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Planer wymarzonego życia (+ workbook + planer - szablony)
Niezbędny przewodnik dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć swoje cele i zrealizować marzenia.
To praktyczne wskazówki, narzędzia i gotowe strategie. Dzięki nim stworzysz spersonalizowany plan działania, który doprowadzi Cię do realizacji Twoich celów.

Ta książka to połączenie wiedzy (ebook), z ćwiczeniami (workbook) i planerem (szablony do druku).

73 strony z teorią
53 strony z ćwiczeniami
10 stron szablonów do druku

Pierwszy krok do realizacji celów bywa najtrudniejszy.
Kiedy jednak wiesz, co i jak należy zrobić, droga do celu staje się dużo łatwiejsza.

Ta książka jest dla Ciebie jeśli pragniesz:
- zrealizować swoje cele i spełnić marzenia
- poprawić jakość swojego życia
- uporządkować swoje życie w różnych jego obszarach
- przestać odkładać to, co dla Ciebie ważne na później
- osiągnąć sukces
- zacząć żyć dokładnie w taki sposób, o jakim mar


To wiedza połączona z praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami, dzięki którym krok po kroku wprowadzisz niezbędne zmiany do swojego życia.
E-book + workbook

10 rozdziałów to 10 kroków, które musisz wykonać, aby zmienić swoje życie.

Do każdego rozdziału znajdziesz rozbudowane ćwiczenia, które pomogą Ci wdrożyć całą wiedzę do swojego życia.
Najważniejsze jest działanie!
Co zyskujesz?

Efektem tej lektury będzie zwiększenie Twojej świadomości o sobie, swoim życiu, swoich pragnieniach, ale również o tym jak zapisywać cele, jak je osiągać, jak uporządkować swoje życie i jak skutecznie planować.

Ta książka pomoże Ci odkryć, czego naprawdę pragniesz, pokaże Ci, w jakim obecnie jesteś miejscu i wskaże Ci drogę do zrealizowania celów poprzez dobrze stworzony i przemyślany plan działania.
Poznasz swoją aktualną sytuację

Dowiesz się, jak określić, w jakim obecnie jesteś miejscu w różnych obszarach swojego życia. Poznasz także sposoby na określenie poziomu szczęścia. To niezbędny pierwszy krok, aby zacząć realizować swoje cele.
Odkryjesz swoje mocne strony

Dowiesz się nie tylko, jak ważna jest wiedza o swoich mocnych stronach, ale także, jak tę wiedzę wykorzystać w swoim działaniu i drodze do celu.
Dowiesz się, czego naprawdę pragniesz
Poznasz sposoby na odkrywanie swoich marzeń i dowiesz się, dlaczego przed przystąpieniem do określania celów, najpierw warto skupić się na swoich marzeniach.
Zrobisz porządek w przestrzeni wokół Ciebie

Dowiesz się, jak ważna jest czysta i uporządkowana przestrzeń w Twoim otoczeniu. Otrzymasz checklistę wszystkich kroków do wykonania, które zagwarantują Ci porządek wokół Ciebie i porządek w Twojej głowie.
Poznasz swoje negatywne przekonania i zaczniesz zmieniać je na te pozytywne

Odkryjesz swoje negatywne, blokujące Cię przekonania i dowiesz się, jak zacząć pracować nad budowaniem tych pozytywnych i wspierających.
Precyzyjnie określisz swoje cele

Kiedy już dokładnie poznasz siebie, będziesz mógł/mogła rozpisać swoje cele. Poznasz wszystkie najważniejsze zasady, dzięki którym cele staną się łatwiejsze do zrealizowania.
Stworzysz skuteczny plan działania

Bez dobrego planu, nie da się zrealizować żadnych celów. Poznasz najważniejsze zasady i metody, które pozwolą Ci stworzyć dobry, i co najważniejsze, skuteczny plan działania.
Wypracujesz dobre nawyki i zadbasz o motywację

Określisz nawyki, które obecnie masz w swoim życiu, wyeliminujesz te negatywne i zaczniesz budować pozytywne nawyki, które pomogą Ci osiągnąć cele. Jednocześnie dowiesz się, jak zadbać o motywację, która pomoże Ci zacząć działać.
Dowiesz się, jak zadbać o swoje finanse

W drodze do celu, finanse odgrywają ważną rolę. Nauczysz się kontrolować swoje wydatki oraz przychody, dowiesz się jak tworzyć budżet i jak zacząć zarabiać więcej.
Nauczysz się tworzyć regularne podsumowania

Analiza działań i regularne tworzenie podsumowań pozwoli Ci pozostać na właściwej drodze do celu. Dowiesz się, jak je wykonywać korzystając np. z przygotowanego dla Ciebie szablonu.
Poznaj opinie:

Dominika Tomiak
@dominikatomiak
`Czytając Planer Wymarzonego Życia Dagmary Jankowskiej, można uzyskać impuls do działania!
Połączenie elementów ebooka, workbooka i planera w jednym pozwala stworzyć pełną wizję wymarzonego życia. Książka Dagmary to sam konkret, obok którego nie można przejść obojętnie! Zawarte pytania oraz treść pozwalają głębiej wejrzeć w siebie, poznać i określić czego w życiu pragniemy najbardziej. Z kolei ujęte zadania są szansą na przepracowanie kwestii, bez których nie jesteśmy w stanie zrealizować założonej wizji!
Polecam tę książkę każdemu, kto nadal szuka drogi i nie wie jak spełnić swój wielki sen o wspaniałym życiu!`

Natalia - Psyche w równowadze
@psyche_w_rownowadze
`Fantastyczny ebook. Czytając go i wykonując ćwiczenia czułam się tak, jakby Dagmara stała obok mnie, spokojnie wszystko objaśniała i pomagała mi popatrzeć na różne obszary życia z lotu ptaka. Ebook zawiera w sobie bardzo wartościową wiedzę, a ćwiczenia w nim zawarte trafiają w samo sedno i pracowały we mnie jeszcze długo po zamknięciu laptopa. Polecam każdemu, kto interesuje się rozwojem osobistym, lubi przyglądać się sobie i dokonywać świadomych zmian, a także osobom, które nie wiedzą jak zacząć i potrzebują kogoś, kto stanie obok i pomoże popatrzeć na wszystko z szerszej perspektywy.`

Ania Wasiak
`Jestem pod ogromnym wrażeniem. Książka w bardzo dokładny sposób opisuje wszystko, co najważniejsze. Nie sądziłam jak wiele zmieni w moim postrzeganiu siebie. W końcu zrozumiałam jak zacząć działać, aby przynosiło to właściwe efekty.
Świetne ćwiczenia. Warto poświęcić na nie swój czas.
Książkę polecam`

Basia Badach
`Niewiarygodne jak ta książka otwiera oczy. Wciągnęłam ją w jeden dzień, a teraz wróciłam zrobić wszystkie ćwiczenia. ten ebook powinien być obowiązkowy. Jestem bardzo zadowolona świetna propozycja :)`

Mateusz Miksa
`Pierwszy produkt na jaki się zdecydowałem to był elektroniczny szablon celów. Zachwycił mnie i zdecydowałem się na kolejny - padło na książkę, w której są tez informacje o osiąganiu celów. To był strzał w dziesiątkę.
Jasno i zrozumiale wszystko opisane. Każdy krok pokazywał mi co robić i w jaki sposób. Mega książka, a ćwiczenia po prostu rewelka
polecam!`
 
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  czas wolny/hobby,  inne,  różne
Wydawnictwo: eBOOKnij to
Rok publikacji: 2023
Ilość stron: 84
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Planer wymarzonego życia. Ebook. Workbook. Planer - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 3 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

AnastazjaBroniak

ilość recenzji:1

22-08-2023 13:47

Byłam sceptyczna, ale przekonały mnie opinie w internecie. Muszę przyznać, że naprawdę warto przeczytać tę książkę. Autorka ma dużą łatwość pisania, więc książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Ćwiczenia są bardzo przydatne. To ta książka, która naprawdę coś zmienia! Sposób myślenia i sposób działania :) polecam

Czy recenzja była pomocna?

Agata

ilość recenzji:1

20-08-2023 11:32

Świetna książka, którą zdecydowanie warto przeczytać! :) Zmusza do głębokiego zastanowienia się nad sobą, swoimi przekonaniami, pragnieniami i celami. A później dokładnie pokazuje, jak krok po kroku, zmienić swoje życie i te cele zrealizować. Do książki pobiera się zeszyt ćwiczeń, na które koniecznie trzeba znaleźć czas. Są rewelacyjne. Polecam!

Czy recenzja była pomocna?