SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Oprogramowanie szyte na miarę - Audiobook mp3

Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce Wydanie II rozszerzone

 • mp3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

audiobook mp3 do pobrania

Czyta Aleksander Bromberek
Wydawnictwo Helion
Data wydania 2020
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji, świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile, gdzie ludzie ze świata biznesu i developerzy pracują razem, zdolność do skutecznej komunikacji staje się niezwykle ważna. Można nawet powiedzieć, że umiejętności miękkie mają tam większe znaczenie niż umiejętności techniczne, które łatwiej zdobyć.

Skuteczna komunikacja to taka sama umiejętność jak jazda samochodem czy programowanie. Michał Bartyzel doskonale to pokazuje, rozkładając cały proces rozmowy na proste elementy. Dzięki temu czytelnik może nauczyć się rozpoznawać wzorce i dopasowywać odpowiednie techniki do kontekstu rozmowy. Autor posługuje się prostym i zrozumiałym językiem, uważnie wybiera najważniejsze aspekty tematów z pogranicza psychologii i coachingu. Narzędzia, które czytelnik dostaje do ręki, można od razu wykorzystać w pracy.

Oprogramowanie szyte na miarę wyróżnia się spośród pozycji o podobnej tematyce skupieniem na ludzkiej stronie tematu - w miejsce proponowania kolejnych szablonów i metod. Nie jest to kolejne tłumaczenie z języka angielskiego, ani próba zastosowania amerykańskich technik w polskich realiach. Liczne przykłady zaczerpnięte prosto z życia pokazują, jakie błędy popełniamy w codziennych rozmowach i jak można ich uniknąć. Gwarantuję, że niejeden raz uśmiechniesz się podczas czytania zapisów rozmów.

Jest to książka promująca pierwszy punkt Manifestu Agile: ludzie i ich interakcje ponad procesy i narzędzia. Polecam ją gorąco wszystkim osobom zaangażowanym w pracę nad projektami informatycznymi wytwarzanymi w relacji klient-dostawca albo na wewnętrzne potrzeby organizacji.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: informatyka
Wydawnictwo: Helion
Rok publikacji: 2020
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Czyta: Aleksander Bromberek

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook mp3 - Oprogramowanie szyte na miarę - Audiobook mp3, Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce Wydanie II rozszerzone

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Frugo79

ilość recenzji:1

22-05-2021 21:40

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Witam.
Wnioski wyciągnięte przez autora ewoluują ale w dobrym kierunku. Spore poprawki w treści. Niestety załączony plik PDF z grafikami i tabelami jest nie kompletny przez co słuchając nagrań nie zawsze wiesz o co chodzi autorowi bo wiadomości z grafik i tabel nie są czytane.
To samo tyczy się odnośników do narzędzi. Linki co prawda są czytane, ale pozdrawiam przy wprowadzaniu tych adresów do przeglądarki. Te linki powinny być zawarte w załączonym pliku PDF.
Kolejną stratą jest brak informacji w nagraniu o tym z jakiej literatury w danym momencie autor korzystał.
Merytorycznie OK, ale jakościowo ze względu na brak pełnej informacji (głównie w formie grafik i tabel), NIE POLECAM.
Myślę że optymalną formą jest tu pobranie tej pozycji w formacie EPUB i wykorzystanie narzędzia do czytania takich pozycji. W aplikacjach mobilnych to już przecież standard.
Pozdrawiam.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?