Nie wszyscy muszą cię lubić - mobi, epub , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Nie wszyscy muszą cię lubić mobi,epub mobi,epub

Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

ebook

Czas trwania 00:00:00
Wydawnictwo Publicat SA
Data wydania 2022
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Nie wszyscy muszą cię lubić - mobi, epub, Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia - opis produktu:

Jeśli szukasz w życiu uznania innych (wirtualnego lub rzeczywistego), to możesz przegapić szansę na osiągnięcie tego, czego naprawdę pragniesz. Trenerka rozwoju osobistego Susie Moore pomogła tysiącom osób pokazać swoje prawdziwe ja, uniknąć pułapki aprobaty oraz zmierzyć się z różnymi aspektami codzienności. Dzięki jej książce odkryjesz, że możesz żyć własnym życiem i nie oceniać swoich działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie. Nauczysz się także z odwagą mówić o swoich talentach, pogodnie znosić krytykanctwo i funkcjonować z niezachwianą pewnością siebie.
SUSIE MOORE - niegdyś dyrektorka do spraw sprzedaży i doradczyni firm rozpoczynających działalność w Dolinie Krzemowej i Nowym Jorku. Dziś jest trenerką rozwoju osobistego i publicystką piszącą felietony z poradami dla największych mediów. Jej artykuły publikowano w czasopismach âBusiness Insiderâ, âForbesâ, âEntrepreneurâ, âMarie Claireâ i âHuffington Postâ oraz na portalach Today i Oprah.com. Z pochodzenia Angielka, mieszka i pracuje w Miami.
âSusie Moore ma cudowny dar, dzięki któremu poczujesz, że możesz zrobić absolutnie wszystko, czego zapragniesz. A do tego pokaże ci, jak to osiągnąć. Ta książka jest praktyczna, zabawna i opisuje sytuacje, które przytrafiają się każdemu z nasâ.
(Farnoosh Torabi, prowadząca podcast So Money i autorka bestsellera âWhen She Makes Moreâ)
âWiększość ludzi ma wrażenie, że potrzebuje zgody na to, by odnieść sukces. Ale jak zauważa Susie Moore, to nieprawda. ÂŤNie wszyscy muszą cię lubićÂť pomaga nam przestać polegać na aprobacie innychâ.
(Michael Hyatt, autor bestsellera âNew York Timesaâ âYour Best Year Everâ)

eBook, multiformat: mobi, epub Nie wszyscy muszą cię lubić - mobi, epub Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia, pochodzi z wydawnictwa Publicat SA. Autorem książki jest Susie Moore. Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, interpersonalne, samodoskonalenie. Książka Nie wszyscy muszą cię lubić - mobi, epub liczy 280 stron.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  czas wolny/hobby,  interpersonalne,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Publicat SA
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 280
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Nie wszyscy muszą cię lubić - mobi, epub, Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: