SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Miłość Kocha... lubi... szanuje...? mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo Impuls
Data wydania 2016
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Z recenzji dr hab. Andrzej Łukasik, prof. UR - Zakład Psychologii Uniwersytet Rzeszowski
O czym jest książka Katarzyny Loreckiej? O miłości. Tytuł nie zwodzi Czytelnika. Ale książka jest pełna niespodzianek. Gdy myślisz, że znajdziesz w niej kolejne porady dla zakochanych, okazuje się, że jest tam solidna naukowa wiedza psychologiczna. Gdy sądzisz, że ta wiedza Cię przerośnie, przekonujesz się, że jest podana w niezwykle przejrzysty i przystępny sposób. Gdy myślisz, że jest to tylko wiedza teoretyczna, to okazuje się, że masz do dyspozycji ćwiczenia, które pomogą Ci w rozumieniu siebie i partnera lub partnerki. A wszystko napisane z pasją, tak jak o miłości pisać należy.

Mawia się, że wiara czyni cuda, a pasja bywa zaraźliwa. Polecana książka powstała z wiary w prawdziwą, wzmacniającą partnerów miłość i w zdolność ludzi do samodoskonalenia się, przeciwstawiania obciążeniom płynącym z doświadczeń cyklu życia, które mogą utrudniać pełne cieszenie się bliskością z drugim człowiekiem. Tworzeniu tego syntetycznego kompendium wiedzy o zagadnieniach związanych z miłością, których wpływ odczuwamy, wchodząc w intymne relacje, towarzyszyła też wiara w to, że Czytelnik znajdzie w nim inspirację do innego spojrzenia na własny potencjał w tym zakresie. Pasja, z jaką Autorka tworzyła publikację, otworzyła drogę do wielu serc.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia
Wydawnictwo: Impuls
Rok publikacji: 2016
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Katarzyna Lorecka - przeczytaj też

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Miłość Kocha... lubi... szanuje...? - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Anna

ilość recenzji:657

29-04-2023 23:28

Tytuł książki odzwierciedla naszą obecną współczesność. Z reguły jest tak, że zastanawiamy się czy potrafimy kochać, lubić szanować, kochać miłością prawdziwą. Odpowiedź uzyskujemy w późniejszym czasie.

Autorka książki w ujmujący sposób przedstawia sposób komunikowania się wzajemnego. Powołuje się na własne doświadczenia, opracowania, rysunki, które zamieszczone na łamach tej interesującej książki.

Moją uwagę zwróciły ćwiczenia w rozdziale I- ?Bajki dla dorosłych?- ?Potwór?. Bajka ta odnosi się do tego faktu, że życie to nie tylko bajka.

Ćwiczenia zawarte w rozdziale I udzielane są w formie tak / nie.

Ćwiczenie trzecie dokonuje ogólnej analizy z życia byłych związków, błędy, porady aby się nie powtarzały one na przyszłość.

Książka składa się z ośmiu rozdziałów. Do każdego z nich dołączone są bajki i ćwiczenia, które udoskonalają czytanie. Każdy z nich nawiązuje do tytułu.

Autorka pozytywnie zaskakuje czytelnika, gdyż dzięki temu, że ma podejście psychologiczne to książka udoskonala swoje epicentrum, które zachęci do jej przeczytania.

Dzięki tej książce znajdzie cząstkę siebie, a receptę znajdziemy właśnie tutaj w delikatnych słowach ujętych.

Zaakceptuj siebie czytelniku, a miłość w drodze do szacunku i akceptowania innych nie będzie stanowić problemu do komunikacji interpersonalnej.

Idealna książka do zapoznania się o każdej porze roku.

Bardzo dobra pozycja książkowa wydana przez Oficynę Wydawnictwa "Impuls", Kraków, 2016.

Polecam przeczytać tą książkę.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?