SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Etui PocketBook Inkpad 4

(indukcyjne) (granatowe)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej

ebook

Wydawnictwo PocketBook International SA
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

To etui pasuje wyłącznie do modeli: PocketBook InkPad 4 i PocketBook InkPad Color 2

Pierwsze etui PocketBook pozwalające na bezprzewodowe ładowanie czytnika to połączenie innowacji i funkcjonalności! Dzięki nowemu innowacyjnemu etui, możesz zapomnieć o kablach. Indukcyjna technologia ładowania, zastosowana w najnowszej okładce PB Era będzie kompatybilna z każdą ładowarką bezprzewodową.

Pokrowiec montowany jest do specjalnie stworzonego panelu w tylnej części czytnika PocketBook InkPad 4 lub InkPad Color 2. Tam dostosowane piny etui łączą się z czytnikiem, co umożliwia ładowanie indukcyjne urządzenia. Wystarczy, że Twój czytnik z założoną okładką położysz na bezprzewodowej ładowarce, aby po kilku godzinach ponownie cieszyć się długimi tygodniami czytania.

Etui PocketBook InkPad 4

Design pokrowca jest minimalistyczny i stylowy. Granatowym materiał na zewnątrz oraz wewnętrzna wyściółka w tym samym kolorze są uniwersalne i eleganckie, więc z łatwością dopasują się do stylu każdego użytkownika.

Zamszowe wnętrze jest przyjemne w dotyku oraz chroni wyświetlacz przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Magnetyczne zamknięcie zapewnia, że pokrowiec nie otworzy się sam, co gwarantuje jeszcze większe zabezpieczenie.

Obsługiwana funkcja “Sleep Mode` automatycznie wygasza czytnik po zamknięciu etui oraz wybudza go po otwarciu. W ten sposób nawet odruchowo zamykając pokrowiec oszczędzamy akumulator i wydłużamy czas pracy baterii.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: PocketBook International SA
Rok publikacji: 2023
Język: polski

RECENZJE - eBook - Etui PocketBook Inkpad 4, (indukcyjne) (granatowe)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: