SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Deklaracje bioetyczne UNESCO jako źródło prawa biomedycznego pdf

  • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo C.H.Beck
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Monografia jest pierwszym w literaturze światowej opracowaniem w pełni poświęconym trzem deklaracjom bioetycznym UNESCO.

W książce szczegółowo przeanalizowano Powszechną deklarację w sprawie genomu ludzkiego i praw człowieka z 11.11.1997 r., Międzynarodową deklarację w sprawie danych genetycznych z 16.10.2003 r. oraz Powszechną deklarację w sprawie bioetyki i praw człowieka z 19.10.2005 r., zarówno w perspektywie horyzontalnej, jak i wertykalnej. W ten sposób Autor nie tylko zrekonstruował uniwersalny system ochrony praw człowieka w związku z rozwojem biologii i medycyny Organizacji Narodów Zjednoczonych, ale także dokonał oceny jego zasad oraz ukazał ich znaczenie w perspektywie międzynarodowej i krajowej.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo,  inne
Wydawnictwo: C.H.Beck
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 325
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook pdf - Deklaracje bioetyczne UNESCO jako źródło prawa biomedycznego - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: