SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Angielski Najważniejsze kolokacje mobi,epub

Połączenia wyrazowe niezbędne podczas egzaminów i na co dzień

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment

ebook

Wydawnictwo Edgard
Data wydania 2013
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Angielski Najważniejsze kolokacje to:
- przykłady użycia wyrażeń w zdaniach
- aktualny, współczesny język

Angielski Najważniejsze kolokacje umożliwia poznanie kolokacji, czyli wyrażeń czasownikowych, rzeczownikowych i przymiotnikowych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

Książka jest adresowana do osób posługujących się angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą poszerzyć lub urozmaicić swój zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym, współczesnym językiem. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz do FCE, ponieważ znajomość kolokacji jest niezbędna podczas pisemnej oraz ustnej części tych egzaminów.

Kolokacje uporządkowano w 24 rozdziałach tematycznych. Znaczenie każdego wyrażenia zostało zilustrowane zdaniem, co ułatwia jego zapamiętanie i jest pomocne podczas powtórek przed egzaminami czy testami. Wszystkie wyrażenia umieszczone w książce zostały przetłumaczone na język polski.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauka języków,  język angielski
Wydawnictwo: Edgard
Rok publikacji: 2013
Liczba stron: 131
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Katarzyna Wiśniewska - przeczytaj też

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Angielski Najważniejsze kolokacje - mobi, epub, Połączenia wyrazowe niezbędne podczas egzaminów i na co dzień

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.8/5 ( 5 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

kamila

ilość recenzji:1

brak oceny 15-04-2015 00:07

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Uwielbiam serię książek Kolokacje, Phrasal Verbs, czy też Idiomy, mam je wszystkie w wersji papierowej. Każda zawiera zawroty, tłumaczenia, przykładowe zdania i ćwiczenia...jakież było moje rozczarowanie po pobraniu pdf Kolokacji, gdy zobaczyłam, że ta wersja ie zawiera ćwiczeń, tak jak w wersji papierowej...szkoda, bo na tablecie czy laptopie właśnie chciała też mieć tą książkę, żeby jej nie wypełniać a móc ćwiczyć słownictwo... :(

Czy recenzja była pomocna?