140 sekretów Mistrza Sprzedaży - mobi, epub, pdf , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook 140 sekretów Mistrza Sprzedaży mobi,epub,pdf mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub
  • pdf

ebook

Czas trwania 00:00:00
Wydawnictwo OnePress
Data wydania 2017
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

140 sekretów Mistrza Sprzedaży - mobi, epub, pdf - opis produktu:

40 nowych sekretów! Przeczytaj, zapamiętaj i stosuj! Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym sprzedawcą czy doświadczonym weteranem -- ta krótka, konkretna książka z pewnością Ci się przyda. Oto 140 sekretów mistrza sprzedaży. Twój niezbędnik, zbiór najlepszych wskazówek dla skutecznego handlowca. Sięgnij po nie teraz, przeczytaj szybko (są bardzo zwięźle napisane) i lepiej nikomu nie pożyczaj, ponieważ będziesz do nich często wracać. Szczególnie przed spotkaniami z ważnymi klientami! Bo choć niektóre ze spisanych tu sekretów mogą wydać Ci się znajome (to świetnie, że już je znasz!), inne okażą się odkrywcze i przeniosą Cię na wyższy poziom handlowania. Przy niektórych zatrzymasz się dłużej i pomyślisz sobie: `To jest to! Tego mi właśnie brakowało!`. To właśnie ona -- wiedza dotychczas nieodkryta -- pomoże Ci odnieść imponujący zawodowy sukces i dołączyć do elitarnego grona Mistrzów Sprzedaży.

eBook, multiformat: mobi, epub, pdf 140 sekretów Mistrza Sprzedaży - mobi, epub, pdf pochodzi z wydawnictwa OnePress. Autorem książki jest Arkadiusz Bednarski. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, handel, zawodowe. Książka 140 sekretów Mistrza Sprzedaży - mobi, epub, pdf liczy 184 stron. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  handel,  zawodowe
Wydawnictwo: OnePress
Rok publikacji: 2017
Ilość stron: 184
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - 140 sekretów Mistrza Sprzedaży - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: