Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej - Emilia Bartkowiak - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Infor.pl
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 164
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej - opis produktu:

W przypadku likwidacji działalności gospodarczej należy pamiętać, aby działać zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa. Obowiązki likwidacyjne wynikają bowiem z różnych przepisów prawnych. Publikacja w praktyczny sposób pokazuje, jak w trakcie likwidacji postępować zgodnie z przepisami Kodeksu spółek handlowych, Kodeksu cywilnego, ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi. W książce Czytelnik znajdzie odpowiedzi na pytania: Co zawiera wykaz, a co spis z natury na dzień likwidacji indywidualnej działalności gospodarczej? Jaki podatek płaci udziałowiec likwidowanej spółki kapitałowej? W jakich cenach wycenić składniki pozostałego majątku? Czy zawsze trzeba sporządzać sprawozdanie finansowe? Czy o zamiarze zakończenia działalności należy powiadamiać wierzycieli? W jakiej formie należy składać sprawozdania do Krajowego Rejestru Sądowego?

Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej, od Emilia Bartkowiak, Gyngyvr Takts, Grzegorz Ziółko. Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Emilia Bartkowiak, Gyngyvr Takts, Grzegorz Ziółko. Nie będziesz żałował! Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej pochodzi z wydawnictwa Infor.pl. Autorami książki są Emilia Bartkowiak, Gyngyvr Takts, Grzegorz Ziółko. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes, prawo, handlowe i gospodarcze. Książka Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej liczy 164 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  ekonomia i biznes,  prawo,  handlowe i gospodarcze
Wydawnictwo: Infor.pl
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x235
Ilość stron: 164
ISBN: 9788382680461
Wprowadzono: 10.12.2021

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Emilia Bartkowiak, Gyngyvr Takts, Grzegorz Ziółko - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Zakończenie i likwidacja działalności gospodarczej - Emilia Bartkowiak, Gyngyvr Takts, Grzegorz Ziółko

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: