Wielki Martwy - Regis Loisel - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wielki Martwy (twarda)

Księga pierwsza

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wielki Martwy, Księga pierwsza - opis produktu:

Studentka ekonomii Pauline postanawia spędzić wakacje w domu przyjaciółki na francuskiej prowincji i przygotować się do egzaminów. Po spotkaniu miejscowego chłopaka - Erwana, wplątuję się w niebezpieczną rozgrywkę między dwoma odmiennymi światami. Na Erwanie ciąży brzemię zapewnienia równowagi pomiędzy Ziemią, a Małym Światem.

Istnieją jednak siły, które pragną zburzyć ustanowiony od dawna porządek i pierwsze symptomy nadciągającej zagłady widać na pogrążającej się w coraz większym chaosie Ziemi...

Wielki Martwy to jedna z najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat na francuskim rynku. Dzięki zaskakująco dobrej sprzedaży cykl zaplanowany na 4 albumy rozrósł się do 8 tomów.

Wielki Martwy - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Wielki Martwy, od Regis Loisel, Jean-Blaise Djian. Wielki Martwy spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Regis Loisel, Jean-Blaise Djian. Nie będziesz żałował! Wielki Martwy i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Wielki Martwy Księga pierwsza, pochodzi z wydawnictwa Sideca. Autorami książki są Regis Loisel, Jean-Blaise Djian. Należy do gatunków: komiks, dla dorosłych. Książka Wielki Martwy liczy 120 stron. Jej wymiary to 215x290. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  dla dorosłych
Wydawnictwo: Sideca
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 215x290
Ilość stron: 120
ISBN: 9788365597083
Wprowadzono: 03.07.2019

RECENZJE - książki - Wielki Martwy, Księga pierwsza - Regis Loisel, Jean-Blaise Djian

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: