SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Fijorr
Oprawa miękka
Ilość stron 325
 • Wysyłamy w 24h
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

W 2015 roku Donald Trump znalazł się na 72. miejscu listy najbardziej wpływowych ludzi świata dwutygodnika `Forbes`. Rok później przeskoczył na miejsce drugie. Jednocześnie, z majątkiem wartym 4,5 miliarda dolarów, sklasyfikowany został na 324. miejscu listy najbogatszych na naszej planecie. Tak astronomiczny majątek zgromadził budując i zarządzając wspaniałymi nieruchomościami. Jako przedsiębiorca radził sobie fantastycznie: nos do interesów, umiejętności negocjacyjne, nieugiętość, profesjonalizm, zapał i rozmach - to tylko część atrybutów, których kombinacja zaowocowała olbrzymim sukcesem po szyldem TRUMP. W książce The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów Donald Trump na podstawie własnych doświadczeń formułuje rady dotyczące skutecznego działania w branży nieruchomości oraz szeroko pojętym biznesie.
Wydawca

Pierwsze dwadzieścia lat życia zawodowego spędziłem budując, zarządzając i realizując przedsięwzięcia, które wielu uznawało za niemożliwe. Największe wyzwanie, jakie widzę na następne dwadzieścia lat, to znaleźć twórczy sposób na oddanie społeczeństwu części tego, co osobiście zyskałem. W toku doświadczeń przekonałem się, że w dwóch rzeczach jestem szczególnie dobry: w pokonywaniu przeszkód i motywowaniu zdolnych ludzi do wykonania możliwie najlepszej pracy. Na przyszłość za cel stawiam sobie wykorzystanie tych umiejętności w służbie innym równie skutecznie, jak czyniłem to dla własnych korzyści.
fragment książki
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  zarządzanie
Wydawnictwo: Fijorr
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 150x215
Ilość stron: 325
ISBN: 978-83-946310-1-7
Wprowadzono: 03.08.2017

Donald J. Trump - przeczytaj też

RECENZJE - książki - The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów - Donald J. Trump

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 22 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  3

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

mic**********************

ilość recenzji:1

12-09-2022 10:54

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Książka przyszła do mnie w jakiejś białej klejące się substancji!

Czy recenzja była pomocna?