SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

System Oznaczeń Kodeksowych

czyli jak pracować z kodeksami i pisać pisma

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo C.H.Beck
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 184
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

System Oznaczeń Kodeksowych to nowatorskie narzędzie dla aplikantów, dzięki któremu pomyślnie zdasz egzaminy. Opracowanie składa się z dwóch części: ?instrukcji oznaczeń, która ułatwi poruszanie się po kodeksach w trakcie rozwiązywania kazusów na kolokwiach i egzaminach ?wzorów apelacji, skargi i pozwu z praktycznymi wskazówkami w jaki sposób konstruować poszczególne elementy. Autorski system oznaczeń konkretnych przepisów kodeksowych pozwoli na maksymalną oszczędność czasu oraz uniknięcie nauki na pamięć. Wskazówki kodeksowe stanowią nieocenioną pomoc podczas egzaminów z części: cywilnej, karnej, administracyjnej i gospodarczej. Prześledź kodeksy i oznacz przepisy według instrukcji: ?kolorowymi zakładkami indeksującymi dołączonymi do książki, ?podkreśleniami, ?oraz symbolami. Opracowanie stanowi doskonały dodatek do kodeksów z serii Edycja Sądowa, które odpowiadają poszczególnym częściom egzaminu prawniczego.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: C.H.Beck
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 145 x 205
Liczba stron: 184
ISBN: 9788382915303
Wprowadzono: 08.02.2023

RECENZJE - książki - System Oznaczeń Kodeksowych, czyli jak pracować z kodeksami i pisać pisma - Katarzyna Wiśniewska, Aleksandra Irek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: