Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych - Jan Larecki - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych

książka

Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych - opis produktu:

Słownik zawiera ponad 3000 haseł angielskich wraz z ich odpowiednikami lub objaśnieniami w języku polskim z zakresu terminologii służb specjalnych.

Książka Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych pochodzi z wydawnictwa WNT Wydawnictwa Naukowo-Techniczne . Autorem książki jest Jan Larecki. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, słowniki, słowniki, słownik języków obcych, pozostałe słowniki. Książka Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych liczy 145 stron. Jej wymiary to 120x190.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Słownik szpiega angielsko-polski Słownik terminologii służb specjalnych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 8 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Dżej-Bondka

ilość recenzji:261

brak oceny 29-11-2010 09:22

Słownik szpiega angielsko-polski... brzmi śmiesznie? Ano brzmi, brzmi śmiesznie, mnie też to przyprawiło o niemały uśmiech! Ale kiedy już się zaczytać w ten słownik to wcale taki śmieszny nie jest, bo znajdują się tutaj specjalnie dobrane słowa z zakresu szpiegostwa, dezinformacji, kontrwywiadu i innych służb specjalnych. Jeśli kogoś interesuje ta tematyk, a chciałby sięgnąć po książkę angielskojęzyczną na temat służb specjalnych to ten słownik może okazać się niezbędny. Szczególnie jeśli ktoś pisze np. pracę magisterską w tym temacie, to sądzę że dostęp do źródeł angielskojęzycznych będzie w tym przypadku niezbędny! Bardzo fajne wydanie, cieszę się, że znalazło się dla takiego miejsce na polskim rynku książki. Oby więcej takich publikacji!

Czy recenzja była pomocna?