SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Rozpad imperiów (twarda)

Kształtowanie powojennego ładu w Europie Środkowo-Wschodniej w latach 1918-1923

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej
Oprawa twarda
Ilość stron 542
  • Dostępność niedostępny
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Prezentowana publikacja składa się z 26 artykułów i stanowi efekt współpracy Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu oraz Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, organizatorów międzynarodowej konferencji naukowej "Rozpad imperiów. Kształtowanie powojennego ładu w Europie Środkowo-Wschodniej w latach 1918-1923", która odbyła się jesienią 2018 roku. Punktem wyjścia do dyskusji była setna rocznica zakończenia wielkiej wojny oraz odzyskania przez Polskę niepodległości. Intencją redaktorów jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na kształtowanie się wschodniej granicy państwa polskiego w kontekście procesów państwowotwórczych zachodzących na gruzach Imperium Rosyjskiego oraz monarchii austro-węgierskiej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 167x239
Ilość stron: 542
ISBN: 9788382290868
Wprowadzono: 25.03.2021

RECENZJE - książki - Rozpad imperiów, Kształtowanie powojennego ładu w Europie Środkowo-Wschodniej w latach 1918-1923 - Grzegorz Hryciuk, Robert Klementowski, Magdalena Gibiec

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: