Propaganda w PRL i NRD. Propaganda in der Volksrepublik Polen - Ewa Matkowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Propaganda w PRL i NRD. Propaganda in der Volksrepublik Polen (twarda)

Tematy, instytucje, kampanie. Themen, Institutionen, Kampagnen

książka

Propaganda w PRL i NRD. Propaganda in der Volksrepublik Polen, Tematy, instytucje, kampanie. Themen, Institutionen, Kampagnen - opis produktu:

Dwujęzyczny tom studiów jest pokłosiem konferencji naukowej zorganizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej i Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, a zatytułowanej `Propaganda w PRL i NRD - tematy, instytucje, kampanie`. Konferencja odbyła się we Wrocławiu jesienią 2015 r.
Propaganda jest z natury rzeczy zagadnieniem wymagającym badań interdyscyplinarnych, wykorzystuje bowiem wszystkie media i wszystkie kanały oddziaływania na odbiorcę. Dlatego też publikacja oddawana w ręce czytelnika zawiera rozważania o różnorodnej tematyce, począwszy od ujęcia historycznego przez kulturoznawcze, aż po językoznawcze i politologiczne. Autorzy podjęli się opisania problemu propagandy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami badawczymi, każdy z artykułów stanowi więc ciekawą historię, a zbiorczo składają się na szczególnie interesującą retrospekcję. Publikacja ukazała się w ramach wrocławskiej serii wydawniczej `Inne strony historii`.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

 • -29%
Życie średniowiecznej rodziny miękka
30,52 zł 42.99
 • -29%
 • -42%
Tatuażysta z Auschwitz miękka
20,13 zł 34.71
 • -34%
Mitologia
27,73 zł 42.01
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Propaganda w PRL i NRD. Propaganda in der Volksrepublik Polen, Tematy, instytucje, kampanie. Themen, Institutionen, Kampagnen
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.