SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pozytywna dyscyplina

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Wydawnictwo CoJaNaTo
Oprawa miękka
Liczba stron 408

Opis produktu:

POZYTYWNA DYSCYPLINA to klasyczna metoda wychowawcza, oparta na wzajemnej miłości i szacunku wywodząca się z nurtu psychologii indywidualnej Alfreda Adlera. Polskie wydanie książki ukazuje się dzięki pomocy finansowej setek rodziców, którzy przekonawszy się o skuteczności metody, wsparli ten projekt na drodze crowdfundingu Na jej kartach znajdziesz odpowiedzi na wiele rodzicielskich pytań: Co mam robić, gdy nie mogę się dogadać z dzieckiem? Jak mam mówić, żeby dziecko mnie słyszało i częściej słuchało? Jak stworzyć warunki do współpracy z dzieckiem? Jak wspierać dziecko bez rozpieszczania? Jak wyznaczać granice, ustalać i egzekwować umowy i dzielić się z dzieckiem obowiązkami? Jak pomóc rodzeństwu dogadać się ze sobą? Jak budować w dziecku zdrowe poczucie własnej wartości? Jak wzmacniać jego zaufanie do siebie? Dlaczego dzieci różnią się od siebie w zależności od kolejności urodzenia? Jak sprawić, żeby bycie rodzicem było łatwiejsze?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla przyszłych rodziców,  Poradniki,  Rodzina i dzieci
Wydawnictwo: CoJaNaTo
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 150x210
Liczba stron: 408
ISBN: 9788363860363
Wprowadzono: 17.07.2020

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Pozytywna dyscyplina - Jane Nelsen

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 23 ocen )
 • 5
  19
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Atca

ilość recenzji:1

brak oceny 16-05-2019 19:40

Świetna książka. Pomaga zrozumieć świat dziecka i lepiej z nim współpracować. Na razie porady raz działają a raz nie, ale dopiero zaczęłam a mam prawdziwego ancymona. POLECAM WSZYSTKIM

Czy recenzja była pomocna?