Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD

 • Promocja
  image-promocja

książka

Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD - opis produktu:

Rozmówki LINGO z serii `Powiedz to!` odznaczają się aktualną i sprawdzoną w praktyce zawartością, wygodnym dla czytelnika formatem, staranną szatą graficzną oraz dołączonymi do książki nagraniami na AUDIO CD z udziałem rodowitych Rosjan i polskiego lektora. Rozmówki `Powiedz to!` zawierają: zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, przy załatwianiu interesów, korzystaniu z Internetu, płaceniu kartą czy radzeniu sobie w nagłych wypadkach. Ponadto wzbogacone zostały o przykładowe dialogi od rozmów o pogodzie do wysyłania e-maili; tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami; zarys gramatyki; słowniczek. Foliowana razem z książką płyta AUDIO CD pakowana jest w osobnej, tekturowej kopercie. Zawiera 75 minut nagrań zwrotów i słówek z tłumaczeniami, uporządkowanych w ścieżkach odpowiadających rozdziałom książki.

Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD, od PRACA ZBIOROWA. Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD pochodzi z wydawnictwa Lingo. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauka języków, język rosyjski, rozmówki i konwersacje. Jej wymiary to 90x125. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauka języków,  język rosyjski,  rozmówki i konwersacje
Wydawnictwo: Lingo
Oprawa: miękka
Wymiary: 90x125
ISBN: 83-60287-04-X
Wprowadzono: 23.05.2006

RECENZJE - książki - Powiedz to! ROSYJSKI. Rozmówki ze słowniczkiem + AUDIO CD - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 9 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: