Oswoić alzheimera - Barbara Jakimowicz-Klein - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Oswoić alzheimera

Rozumiem, akceptuję, wspieram

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Rea
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 256
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Oswoić alzheimera, Rozumiem, akceptuję, wspieram - opis produktu:


Oswoić alzheimera - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Oswoić alzheimera, od Barbara Jakimowicz-Klein. Oswoić alzheimera spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Barbara Jakimowicz-Klein. Nie będziesz żałował! Oswoić alzheimera i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Dopiero kiedy zaczynamy tracić pamięć, choćby po trochu, po kawałeczku, uświadamiamy sobie, że to właśnie z niej składa się nasze życie. Życie bez pamięci w ogóle nie jest życiem. Pamięć to nasza wewnętrzna spójność, nasz rozum, nasze uczucia, a nawet nasze działanie. Bez niej jesteśmy niczym.
Luis Bunuel

Chorobę Alzheimera można spowolnić i kontrolować, odpowiednio wcześnie postawiona diagnoza może zapobiec tragedii. Każdemu z nas zdarza się zapomnieć kluczy, zapodziać gdzieś ważne dokumenty, ale czy to pierwsze ostrzeżenie wysłane przez chorobę, mówiące, że w mózgu i psychice zachodzą nieodwracalne zmiany, czy zwyczajne roztargnienie lub proces starzenia, bardzo trudno stwierdzić. A im wcześniej to wiemy, tym lepiej. Poradnik pozwala na zorientowanie się i ocenę objawów, a także przedstawia profilaktykę choroby. Autorka dokładnie przedstawia kolejne etapy zmian, sposoby współpracy z chorym, nie pozwalające, by choroba czyniła szybkie postępy. Poradnik zawiera również dokładnie wskazówki jak pielęgnować osoby leżące i postępować z osobami chorymi na choroby otępienne przy daleko idących zaburzeniach zachowania. Podaje też rady, jak pomóc sobie samemu, gdy znajdziemy się w roli opiekuna, a ogarnia nas poczucie beznadziejności i bezradności. Zawiera porady prawne w rodzaju, gdzie się zwrócić po zasiłek, dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego i jakiego rodzaju inne świadczenia przysługują opiekunowi.

Oswoić alzheimera - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Oswoić alzheimera, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Oswoić alzheimera - Barbara Jakimowicz-Klein to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Oswoić alzheimera nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Oswoić alzheimera, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Barbara Jakimowicz-Klein i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Oswoić alzheimera Rozumiem, akceptuję, wspieram, pochodzi z wydawnictwa Rea. Autorem książki jest Barbara Jakimowicz-Klein. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, zdrowie, choroby i schorzenia. Książka Oswoić alzheimera liczy 256 stron. Jej wymiary to 164x214. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Oswoić alzheimera, Rozumiem, akceptuję, wspieram

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 12 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: