Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych - Jan Ciszewski - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych (twarda)

książka

 • Wydawnictwo Wolters Kluwer
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 1056
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych - opis produktu:

Książka zawiera najistotniejsze materiały dotyczące obrotu prawnego z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych: zaktualizowane wykazy umów, których Polska jest stroną, wzory pism, informacje o wzajemności i wykazy sądów zagranicznych. Dzięki temu jest cennym opracowaniem, poszukiwanym na rynku ze względu na całościowe ujęcie tej problematyki. W jedenastym wydaniu książki uwzględniono zmiany, jakie pojawiły się w umowach międzynarodowych i konwencjach, dodano nowe akty, jak np. rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 655/2014 z 15.05.2014 r. ustanawiające procedurę europejskiego nakazu zabezpieczenia na rachunku bankowym w celu ułatwienia trangranicznego dochodzenia wierzytelności w sprawach cywilnych i handlowych, rozporządzenie Rady 2019/1111 z 25.06.2019 r. w sprawie jursdykcji, uznawania i wykonywania orzeczeń w sprawach małżeńskich i w sprawach dotyczących odpowiedzialności rodzicielskiej oraz w sprawie uprowadzenia dziecka za granicę. W celu ułatwienia stosowania poszczególnych aktów prawnych zamieszczono szczegółowe informacje praktyczne o wzajemnych relacjach pomiędzy umowami międzynarodowymi, a także pomiędzy takimi umowami a aktami prawa europejskiego.

Książka Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Jan Ciszewski. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, cywilne, karne. Książka Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych liczy 1056 stron. Jej wymiary to 176x250. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Obrót prawny z zagranicą w sprawach cywilnych i karnych

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.