Nieświadomy mózg - Leonard Mlodinow - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nieświadomy mózg (twarda)

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Prószyński Media
Data wydania 2022
Oprawa twarda
Ilość stron 360
  • Wysyłka 24h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Nieświadomy mózg - opis produktu:

Sądzisz, że świadomie kierujesz swoim życiem, podejmujesz racjonalne decyzje i z rozwagą kształtujesz swoje relacje z innymi? Jeśli tak, jesteś w błędzie. Dzięki zaawansowanym badaniom mózgu wiemy dziś z całą pewnością, że nasze wszystkie doświadczenia, sposób, w jaki poznajemy rzeczywistość, a także zachowania są w ogromnym stopniu zdeterminowane przez procesy przebiegające poza granicami naszej świadomości.
Słynny naukowiec, Leonard Mlodinow odkrywa przed czytelnikami zaskakujące i egzotyczne siły działające pod powierzchnią naszych umysłów oraz pokazuje, jak działają instynkty powstałe w nieświadomości, które zazwyczaj mamy za w pełni świadome i racjonalne przyczyny zachowań. Wyjaśnia, że jeśli chcemy naprawdę zrozumieć świat, a także pokonać przeszkody, które uniemożliwiają nam cieszenie się pełnią życia, musimy zrozumieć, jaki wpływ ma na nasze działania ten skryty przed naszymi oczyma, podprogowy świat.
Leonard Mlodinow nigdy nie traci okazji, by uczynić naukę nie tylko przystępną, ale i rozrywkową. Stephen Hawking
Leonard Mlodinow uzyskał doktorat z fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, był stypendystą Fundacji Humboldta w Instytucie Maxa Plancka, pracował w California Institute of Technology. Autor i współautor (ze Stephenem Hawkingiem) książek popularnonaukowych, m.in. `Krótkiej historii rozumu`.

Nieświadomy mózg - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Nieświadomy mózg, od Leonard Mlodinow. Nieświadomy mózg spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Leonard Mlodinow. Nie będziesz żałował! Nieświadomy mózg i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Nieświadomy mózg pochodzi z wydawnictwa Prószyński Media. Autorem książki jest Leonard Mlodinow. Należy do gatunków: książki o pewności siebie, książki o pozytywnym myśleniu, książki o psychologii, książki o psychopatach, książki o życiu, nauki humanistyczne. Książka Nieświadomy mózg liczy 360 stron. Jej wymiary to 135x206. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h
Kategoria: książki o pewności siebie,  książki o pozytywnym myśleniu,  książki o psychologii,  książki o psychopatach,  książki o życiu,  nauki humanistyczne
Wydawnictwo: Prószyński Media
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 135x206
Ilość stron: 360
ISBN: 9788382950717
Wprowadzono: 23.04.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Nieświadomy mózg - Leonard Mlodinow

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: