Miej wyje**ne, będzie Ci dane - Katarzyna Czyż - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Miej wyje**ne, będzie Ci dane (miękka)

O trudnej sztuce odpuszczania

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Helion
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 224
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Miej wyje**ne, będzie Ci dane, O trudnej sztuce odpuszczania - opis produktu:

Przepracowanie, zmęczenie, niedospanie, permanentny stres. Znasz te stany?

No, dalej, ruszaj spełniać oczekiwania! Dzień po dniu pracuj nad sobą, stawaj się coraz bardziej idealną szefową, menedżerką, pracowniczką, żoną, matką, kochanką, sprzątaczką, praczką. Już, teraz, wykaż się, świat chce, byś był wspaniałym, idealnym mężem, ojcem, dyrektorem, pracownikiem, przyjacielem czy majsterkowiczem. W każdej z ról perfekcja! Masz na to siłę? Masz energię? Wreszcie: masz jeszcze ochotę? Autorka tej książki także pewnego dnia poczuła, że poświęcanie się i spełnianie cudzych oczekiwań to droga donikąd. Miała odwagę, by przyjrzeć się temu, co czuje, co myśli i czego chce - serce, umysł, ciało. Kierunkowskazem w jej poszukiwaniach były i są balans, bycie wystarczającym i po prostu radość życia.

My, zwykli ludzie, jesteśmy tu w końcu po to, by po prostu żyć pełnią życia, ale na własnych zasadach. Na sto albo tyle procent, ile my zechcemy. Praca, rozwój, pasja w odpowiedniej proporcji, tak aby uzyskać równowagę. Możemy przy okazji realizować swoje pasje, możemy się rozwijać, możemy pracować, kochać, przyjaźnić się z innymi. Warunek: w tym wszystkim powinniśmy wyluzować. Nic na siłę, nic do oporu, zero niepotrzebnej spiny. Książka, którą trzymasz w ręku, to zbiór doświadczeń autorki, od coachingu, psychologii i psychoterapii po NLP, hipnozę, reiki, ho oponopono, thetahealing itp. To siedem kroków odpuszczania, które powstały właśnie po przetestowaniu na sobie przeróżnych sposobów, jak naprawdę sobie samemu odpuścić i złapać upragniony dystans. Bo gdy masz wyje**ne, to jest Ci dane. Sprawdź sam!

Dr Katarzyna Czyż - doktor nauk prawnych, absolwentka MBA oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach ICF, studentka psychologii w pięcioletnim systemie dziennym. Psychoterapeutka w trakcie akredytacji WIP oraz praktykująca od dziesięciu lat joginka.

Książka Miej wyje**ne, będzie Ci dane O trudnej sztuce odpuszczania, pochodzi z wydawnictwa Helion. Autorem książki jest Katarzyna Czyż. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, interpersonalne, samodoskonalenie. Książka Miej wyje**ne, będzie Ci dane liczy 224 stron. Jej wymiary to 158x235. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Miej wyje**ne, będzie Ci dane, O trudnej sztuce odpuszczania

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 9 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Bartosz

ilość recenzji:34

7-07-2020 16:34

Uczy jak rozpoznawać emocje i jak sobie z nimi radzić. Sporo modeli teoretycznych, ale treściwie opisanych i już dokładniej ? narzędzia pracy warsztatowej. Polecam do szkolenia innych i użycia na sobie.

Czy recenzja była pomocna?

Damian

ilość recenzji:37

6-07-2020 09:41

Mnóstwo ciekawej treści o percepcji i reagowaniu. Mnie interesuje psychologia i procesy emocjonalne, umysłowe nas kształtujące. Pomoże lepiej kontrolować zachowania. Autorka wydaje się bardzo kontaktową, żywiołową osóbką, książka jest podobna.

Czy recenzja była pomocna?

Waldek

ilość recenzji:35

4-07-2020 10:46

O tym, żeby wpływać na to, co mogę zmienić. O tym, żeby koncentrować się na sprawach istotnych i nie zaprzątać sobie myśli pierdołami ? gnać do celu. Pozytywnie, psychologiczne, kawa na ławę.

Czy recenzja była pomocna?

Marcin

ilość recenzji:40

2-07-2020 13:06

Pomaga odnaleźć harmonię w życiu, ponieważ złoty środek jest zbawienny dla umysłu, ducha, ciała. Wszelcy liderzy stale dopingują nas do bycia bardziej wydajnym, ale to dlatego, że korzystają z naszej pracy i sami odpuszczają.

Czy recenzja była pomocna?

Ania

ilość recenzji:128

1-07-2020 13:28

O poszukiwaniu nowych perspektyw poznawczych, o wyborze własnych wytycznych, które będą naszą mapą drogową, kierunkowskazem dobrego życia. Autorka stawia na aktywność i humor ? książka jest wesoła i pogodna.

Czy recenzja była pomocna?

Celina

ilość recenzji:157

28-06-2020 11:04

Ogromna liczba ważnych pytań, na które warto sobie odpowiedzieć, aby odkryć czy nasze działania są naprawdę racjonalne, postawić sobie konkretne cele oraz sprawdzić, czy rozumiemy przyczyny swoich problemów.

Czy recenzja była pomocna?

MAGDA

ilość recenzji:110

22-06-2020 10:58

Ku przestrodze, żeby zluzować, odpuścić sobie. Tytuł stylizowany jest na przykazanie, a tych wiadomo, że należy przestrzegać. Każda z nas dochodzi w życiu do takiego momentu, że musi sobie darować i zrezygnować.

Czy recenzja była pomocna?