SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Liczby zdrowia.

Numerologia w procesie leczenia

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Oprawa miękka
Ilość stron 256

Opis produktu:

Numerologia zakłada, że zdecydowaną większość cech charakteru każdego człowieka można przewidzieć opierając się na analizie jego daty urodzenia. Czy z pomocą tej nauki możemy również przeanalizować stan naszego ciała? Odpowiedzi znajdziemy w książce "Liczby zdrowia". Ta publikacja wybitnego numerologa i autorki licznych bestsellerów ujawnia przyczyny powstawania chorób i spojrzenie na stan zdrowia w świetle liczb rządzących naszym życiem. Wyjaśnia, jak zbudować diagram energii wykorzystując dane personalne. Wskazuje też, jak poprzez analizę liczb tworzących portret numerologiczny określić witalność człowieka, słabe punkty jego ciała i podatność na konkretne schorzenia. Autorka analizuje także poszczególne czynniki warunkujące stan ciała według medycyny wschodu i zachodu. Podaje również wykaz problemów zdrowotnych w odniesieniu do liczb. Z tej publikacji dowiesz się również, jakie korzyści możesz wyciągnąć z przebytych chorób. Okazuje się bowiem, że zwycięsko wychodzimy z nich wówczas, kiedy mamy świadomość jakich życiowych zmian potrzebujemy. Informacje zawarte w książce udowadniają, że każda choroba może być twórcza i oczyszczająca. Violetta Kuklińska-Woźny podpowiada także, jak możemy wykorzystać do podtrzymania dobrego stanu zdrowia jogę, pilates i inne ćwiczenia. Prezentuje również korzyści płynące z uzdrawiających medytacji i technik relaksacyjnych. W dokonaniu diagnozy własnego stanu zdrowia pomoże wykaz różnych chorób wraz z analizą, w jaki sposób je sami wywołaliśmy oraz jak możemy się ich pozbyć. Liczy się zdrowie!


Violetta Kuklińska-Woźny - wybitny numerolog, który od lat dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem z pasjonatami ezoteryki. Autorka licznych bestsellerów analizujących podejście numerologii do różnorodnych aspektów ludzkiego życia. Tym razem powiązała ze sobą numerologię, medycynę wschodu i zachodu oraz psychosomatykę.


Spis treści
Wstęp ........ 7
Budowa ciała i jego historia .......... 9
Czynniki warunkujące zdrowie
według medycyny Wschodu i Zachodu ........... 33
Przyczyny chorób ............ 37
Zdrowie - choroba w świetle numerologii ...... 55
Choroba nauczycielem uczącym o życiu ........ 87
Techniki terapeutyczne ........ 217
Zakończenie ...... 239
Załącznik - wykaz chorób według układów i narządów opisanych w książce ......... 241
Załącznik - problemy zdrowotne w odniesieniu do liczb ...... 245
Bibliografia ...... 247
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 256
ISBN: 978-83-7377-558-9
Wprowadzono: 22.11.2012

RECENZJE - książki - Liczby zdrowia., Numerologia w procesie leczenia - Violetta Kuklińska-Woźny

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 8 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Filip

ilość recenzji:1

brak oceny 19-12-2012 14:52

Dotychczas sądziłem, ze każda choroba jest czymś wyjątkowo niepożądanym i szkodliwym. Dzięki tej książce zrozumiałem, że nie musi tak być. Często choroby są na nas ściągane przez... nas samych. Ich objawy stanowią tak naprawdę podstawę do diagnozy własnych postaw i zachowań. I choć brzmi to niedorzecznie, mogą się one okazać dla nas kluczowymi wskazówkami dotyczącymi tego, co powinniśmy zmienić w swoim życiu. Ja już to zrozumiałem. A Ty?

Czy recenzja była pomocna?