SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kołozeszyt. jestem interaktywna

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 100
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Żeby biznes online się kręcił, trzeba się nieźle nagimnastykować. Codziennie musisz ogarnąć wiele sfer w ograniczonym czasie. Doba ma tylko 24 godziny, więc przebierasz szybko łapkami jak chomik w kołowrotku, żeby nadążyć i nie wypaść z obiegu. Problem w tym, że kręcisz się w kółko

Jak się wydostać z tego błędnego koła?

Jedyne wyjście to wyznaczenie sobie jasnych celów i umiejętne rozplanowanie ich w czasie. Odkąd założyłam własną firmę, planuję na okrągło. Początki były trudne. Nie wiedziałam, jak planować zadania, miałam problem z produktywnością i z zachowaniem work-life balance. Długo szukałam narzędzia, które ułatwi mi to zadanie. Próbowałam wszystkiego, ale zawsze coś było nie tak.

Bullet journal Za pusty!

Planery z gotowymi polami do wypełnienia Zbyt sztywne!

Zwykły zeszyt w kratkę Zbyt nudny!

No nie dogodzisz

Kończyło się zazwyczaj na tym, że gdy potrzebowałam coś zaplanować, wyciągałam pustą, białą kartkę A4 z drukarki i tworzyłam swoje tabelki od zera. Przy kolejnej okazji brałam drugą kartkę i rysowałam wszystko jeszcze raz i tak w kółko. Potem te luźne kartki walały się po całym pokoju, zalegały na moim biurku, a tej właściwej, potrzebnej na już oczywiście nigdzie nie mogłam znaleźć! Znasz to? Totalnie bez sensu, prawda?

W końcu mnie olśniło i powiedziałam sobie: chcesz mieć idealny planer, to musisz go sama stworzyć! Marzyłam o narzędziu, które da mi konkretne ramy, ale zostawi przestrzeń na dostosowanie ich do moich obecnych potrzeb. Mam nadzieję, że to, co wymyśliłam, spodoba się także Tobie!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Dla dzieci,  Książki edukacyjne,  encyklopedie i leksykony,  Gry, zabawy, łamigłówki,  Książki interaktywne,  Gadżety książkowe,  Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Gry i zabawy,  Media w edukacji
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 150x210
Liczba stron: 100
ISBN: 9788366851030
Wprowadzono: 17.12.2022

Ola Gościniak - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Kołozeszyt. jestem interaktywna - Ola Gościniak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: