Kiedy ciało mówi nie - Gabor Mate - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kiedy ciało mówi nie

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Kiedy ciało mówi nie - opis produktu:

Czy można dosłownie umrzeć z samotności? Czy istnieje połączenie między zdolnością wyrażania emocji a chorobą Alzheimera? Czy można zdefiniować `osobowość nowotworową`?

Opierając się na dogłębnych badaniach naukowych doktor Gabor Mate udziela odpowiedzi na pytania dotyczące połączenia umysł-ciało. Przedstawia dowody naukowe na to, jaką rolę odgrywają stres i emocje w występowaniu szeregu powszechnych chorób takich jak zapalenie stawów, nowotwory, cukrzyca, choroby serca, zespół jelita drażliwego czy stwardnienie rozsiane.

Na podstawie dziesiątek studiów przypadków i historii takich osób jak Ronald Reagan (Alzheimer) czy Lance Armstrong (rak jąder) Gabor Mate ujawnia Siedem zasad zdrowienia, czyli reguł pomagających uchronić się przed ukrytym stresem.

Kiedy ciało mówi nie to międzynarodowy bestseller przetłumaczony na piętnaście języków, propagujący uczenie się i leczenie poprzez dostarczanie transformującego wglądu w to, w jaki sposób choroba może być sposobem na odrzucenie przez organizm tego, czego umysł nie może lub nie chce uznać.


Ludzie zawsze intuicyjnie czuli, że ciało i umysł są niepodzielne. Współcześnie doszło jednak do niefortunnego rozłamu między tym, co podpowiada nam organizm, a tym, co umysł uważa za prawdę. Ku własnej zgubie, zwykle kierujemy się drugim z tych dwóch źródeł informacji.

Dlatego za przyjemność i przywilej uważam przedstawienie Czytelnikowi odkryć nowoczesnej nauki, potwierdzających intuicję odwiecznej mądrości. Stanowiło to mój nadrzędny cel podczas pisania tej książki. Innym było odsłonięcie zwierciadła, w którym przegląda się nasze napędzane stresem społeczeństwo - w odbiciu tym widzimy, jak na niezliczone mimowolne sposoby pomagamy powstawać nękającym nas chorobom.

Gabor Mate

Kiedy ciało mówi nie - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Kiedy ciało mówi nie, od Gabor Mate. Kiedy ciało mówi nie spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Gabor Mate. Nie będziesz żałował! Kiedy ciało mówi nie i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Kiedy ciało mówi nie pochodzi z wydawnictwa Czarna Owca. Autorem książki jest Gabor Mate. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie. Książka Kiedy ciało mówi nie liczy 352 stron. Jej wymiary to 150x225. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Dzień Kobiet
Kategoria: poradniki,  miłosne i partnerskie
Wydawnictwo: Czarna Owca
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 150x225
Ilość stron: 352
ISBN: 9788381437325
Wprowadzono: 23.02.2022

Gabor Mate - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Kiedy ciało mówi nie - Gabor Mate

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: