SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Inteligencja emocjonalna

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Media Rodzina
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Liczba stron 528
 • Dostępność niedostępny
 • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

Książka Daniela Golemana przynosi odpowiedź na nieustannie nurtujące nas pytanie, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaled­wie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nieraz z trudem radzą sobie w życiu. Jeśli nawet pytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź, którą dokumentują najnowsze badania naukowe, obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odniesieniu do życiowego sukcesu. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, tj. od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych. Czyli, jak to określa autor, od współczynnika inteligencji emocjonalnej. Inteligencja emocjonalna nie jest cechą wrodzoną. Książka wskazuje, kiedy i jakimi metodami można ją kształtować w dzieciach, aby zapewnić im jak najwłaściwsze wykorzystanie wrodzonych zdolności w uzyskaniu sukcesu w życiu.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Media Rodzina
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2006
Wymiary: 145x205
Liczba stron: 528
ISBN: 978-13-7278-217-6
Wprowadzono: 22.01.2004

RECENZJE - książki - Inteligencja emocjonalna - Daniel Goleman

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.9/5 ( 29 ocen )
 • 5
  26
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Karolina opacz.

ilość recenzji:1

2-07-2023 16:26

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Ta książka powinna być obowiązkową lekturą dla każdego! Gdyby tylko każdy na świecie miał rozwinięta inteligencję emocjonalną to żyło by nam się zdecydowanie lepiej. Polecam każdemu, autor zawarł w niej wiele badań, wiele przykładów i jest łatwa do zrozumienia. Jeśli ktoś myśli o wychowywaniu dziecka to dowie się z niej jak pomagać dziecku w rozwoju emocjonalnym, jak również zauważać pewne symptomy i sobie z nimi radzić. Dla osób, które nie planują rodziny również polecam. Przez tę książkę wraca się do dzieciństwa i można zauważyć jak faktycznie nasz rozwój wyglądał, co miało wpływ i co możemy dalej jako dorośli jeszcze zrobić ze swoją inteligencją emocjonalną

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?