Habibi - Craig Thompson - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
  • Promocja
    image-promocja

książka

Habibi - opis produktu:

Habibi to opowieść snująca się pośród bezkresnego krajobrazu pustyń, haremów oraz zamętu świata nowoczesnego przemysłu; to historia Dodoli i Zama, dwójki zbiegłych dzieci-niewolników, które połączył przypadek, zbieg okoliczności oraz miłość, jaka zakwitła między nimi. Zarazem współczesne i ponadczasowe, Habibi przynosi historię miłosną o zadziwiającej mocy: przypowieść o naszych związkach ze światem naturalnym, o kulturowych granicach dzielących pierwszy i trzeci świat, o wspólnym dziedzictwie chrześcijaństwa i islamu, a także przede wszystkim o magii opowiadania.

Habibi - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Habibi, od Craig Thompson. Habibi spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Craig Thompson. Nie będziesz żałował! Habibi i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Habibi pochodzi z wydawnictwa timof i cisi wspólnicy. Autorem książki jest Craig Thompson. Należy do gatunków: komiks. Książka Habibi liczy 672 stron. Jej wymiary to 168x220. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks
Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 168x220
Ilość stron: 672
ISBN: 9788365527721
Wprowadzono: 04.03.2019

RECENZJE - książki - Habibi - Craig Thompson

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: