SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Grammaire des premiers temps

Książka+płyta MP3. Poziom B1-B2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Nowela
Oprawa miękka
Ilość stron 318
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Nowe wydanie Grammaire des premiers temps, całkowicie zmienione i uzupełnione przeznaczone jest dla uczących się na poziomach B1 i B2. Oferuje on uczenia się systematycznie i rygorystycznie zarówno w mowie jak i w piśmie, pozwala rozwijać kompetencje poprzez obserwację i ćwiczyć język.

Ta książka zawiera ustne i pisemne Corpus, tabele podsumowań, informacje gramatyczne, teksty, ćwiczenia szkoleniowe i działania interaktywne. Każda strona jest skoncentrowana jako niezależna jednostka robocza. Polega ona na postrzeganie ucznia, jego myślenia, jego analitycznego umysłu, jego pamięci, a jego doświadczenie, jego wiedza, jego zdolności komunikacyjnych i kreatywności.

CD MP3 140 minut zawarte w książce, umożliwia pracę na temat relacji ustnej, pisemnej i słuchowej. Skorygowane ćwiczenia i nagrania są dostępne w dodatkowej książce - kluczu.
Ten zestaw jest kompletnym i oryginalnym pakietem do nauka gramatyki.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Nowela
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 180x260
Ilość stron: 318
ISBN: 978-2-7061-2284-2
Wprowadzono: 29.06.2017

RECENZJE - książki - Grammaire des premiers temps, Książka+płyta MP3. Poziom B1-B2 - Dominique Abry, Marie-Laure Chalaron

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: