Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej - Marta Sukiennicka - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej (miękka)

książka

Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej - opis produktu:

W dziewiętnastym wieku odkrycia naukowców rezonują nie tylko w zamkniętych ścianach laboratoriów i akademii, ale również w przestrzeni literackiej i społecznej. Zmieniają sposób przedstawiania życia i człowieka w literaturze: od tej pory możliwe jest snucie rozważań o prapoczątkach życia, dalekich przodkach ludzi oraz gatunkach, które zastąpią człowieka w toku biologicznej ewolucji. Niniejsza książka ma pomóc przybliżyć polskiemu czytelnikowi te nieoczywiste związki między literaturą i przyrodoznawstwem w dziewiętnastowiecznej Francji.

Książka Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorami książki są Marta Sukiennicka, Juliette Azoulai, Carmen Husti. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, literaturoznawstwo. Książka Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej liczy 168 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Geneza i palingeneza życia w dziewiętnastowiecznej nauce i literaturze francuskiej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: