SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dziennik 29

Interaktywna gra książkowa

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Foxgames
Oprawa miękka
Ilość stron 144

Opis produktu:

Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji. W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy. Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę. Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Książki na prezent 🎁,  Dzień Dziecka
Kategoria: dla dzieci i młodzieży,  literatura młodzieżowa,  interaktywne książki dla dzieci
Wydawnictwo: Foxgames
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 144
ISBN: 978-83-2806-555-0
Wprowadzono: 15.08.2019

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Dziennik 29, Interaktywna gra książkowa - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 33 oceny )
 • 5
  27
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Mysipazur

ilość recenzji:20

30-08-2021 21:04

Książka która jest grą? Super! Jednak spodziewałabym się w niej jakiejś fabuły, zwłaszcza że opis na okładce zapowiada świetną historię. Jednak w dzienniku praktycznie jej nie ma. Ale i tak książko-gra bardzo mi się podobała. Dziennik 29 rzeczywiście przypomina chaotyczne zapiski archeologów, które musimy odcyfrować, nie mając pojęcia, o co w nich może chodzić. Na początku idzie dość gładko, ale potem wyzwanie staje się coraz trudniejsze. Zagadki są naprawdę pomysłowe, a towarzyszące im grafiki - intrygujące. Świetna rozrywka, jeśli lubicie główkowanie. Bardzo dobrze nadaje się do grania samemu. Jedyny minus: do gry wymagany jest dostęp do internetu - odpowiedzi wpisujemy na stronie internetowej. Tam znajdziemy też podpowiedzi, całkiem przydatne, jeśli utkniemy. W niektórych zadaniach przyda się też pomoc wujka Google, bo odwołują się one do wiedzy, która raczej nie należy do powszechnej. Trochę mi to przeszkadzało, czas z książką miał być dla mnie odpoczynkiem od ekranów. Ale ogólnie ? bardzo pozytywne wrażenia!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

Matka.nerd

ilość recenzji:111

30-04-2021 22:18

Ulegałam fali zachwytów nad nową częścią interaktywnej gry książkowej ?Wyprawa 1907 Zakazane kopalnie? od i zaopatrzyłam się we wszystkie tytuły z tego formatu tj. ?Dziennik 29?, ?Dziennik 29 Przebudzenie?, ?Dziennik Wyprawa 1907? i ?Dziennik Wyprawa 1907 Zakazane Kopalnie?
Dowiedziałam się, że powinnam zacząć od Dziennika 29, bo jest najprostszy.
Yhy, jasne. Prosty.
Jeżukolczasty jak mnie przeorała ta książka!
OK, ale od początku!
Aby zagrać w Dziennik 29 potrzebujecie swój papierowy egzemplarz, ołówek i smartfon z dostępem do Internetu. Ja potrzebowałam jeszcze sporo papieru na notatki.
Każda rozkładówka podzielona jest na dwie części. Z jednej strony mamy zagadkę, a z drugiej kod QR, który przenosi Nas na stronę odpowiedzi. Tam po podaniu prawidłowego rozwiązania, otrzymamy klucz, bez którego nie rozwiążemy kolejnej zagadki. Aby dojść do końca należy rozwiązać wszystkie zagadki po kolei. Można skorzystać z podpowiedzi lub w ostateczności z gotowej odpowiedzi, ale warto trochę pogłówkować.
Niektóre zagadki są bardzo proste i potrafiłam podać odpowiedź, jeszcze zanim mój mąż zdążył pomyśleć ???? Ale były takie, które sprawiły mi dużą trudność i wymagały dużego wysiłku umysłowego. Przyznam, że jedna z zagadek nas przerosła i musieliśmy skorzystać z gotowej odpowiedzi.
Zabawa z tą książką jest przednia, ale to bardzo wymagający typ rozrywki. Po 2 h rozwiązywania zagadek czułam się zmęczona jak po 8h tyrania na grubie :P Najwidoczniej mój mózg odzwyczaił się od myślenia
W ?Dzienniku 29? brakuje mi zarysowanej linii fabularnej. Rozwiązywanie zagadek jest bardzo satysfakcjonujące, jednak gdyby stała za tym jakaś historia byłoby przyjemniej. Mam nadzieję, że to zmieni się w kolejnych tytułach.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

atca

ilość recenzji:3

brak oceny 12-06-2019 22:18

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Polecam, niesamowita książka, dla tych co lubią pokoje zagadek, albo rozwiązywać rożne łamigłówki. Jedne bardzo proste, inne tylko dla wybranych (ale od czego są podpowiedzi), radzę jednak się nie poddawać, bo satysfakcja większa. U mnie po kolei przechodzą przez książkę wszyscy członkowie rodziny. Ile radości i porównywania się, co do szybkości rozwiązywania zagadek i tego kto na co wpadł pierwszy:)

Czy recenzja była pomocna?