SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Deadly class Czułe pożegnanie część 1

Deadly class Tom 11

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

<p>Grzechy muszą zostać odpokutowane, a niewielu ma ich tyle, co uczniowie Kings Dominion. Stare animozje dochodzą do głosu, a mroczne sekrety zostają ujawnione, gdy najbardziej śmiercionośni ludzie na ziemi spotykają się po raz ostatni.</p> <p>Album zawiera zeszyty Deadly Class #49-52.</p> <p>CIEKAWOSTKI:</p> <ul> <li>komiks został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego. Można go oglądać na HBO GO pt. `Szkoła zabójców`.</li> </ul>
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  dla dorosłych,  komiksy alternatywne,  sensacja
Wydawnictwo: Non Stop Comics
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 170x260
Liczba stron: 128
ISBN: 9788382304985
Wprowadzono: 23.07.2023

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Deadly class Czułe pożegnanie część 1, Deadly class Tom 11 - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Michał

ilość recenzji:1979

1-08-2023 06:18

BEGINNING OF DEADLY END

They cant make things worse for me
Sometimes Id rather die
They can tell me lots of things
But we dont see eye to eye
- Agent Orange

Jest nowy, przedostatni tom (a raczej pierwsza część ostatniego) ?Deadly Class?. I bardzo dobrze, bo udana to seria i tylko szkoda, że Non Stop poszedł ścieżką oryginalnego wydania i ten finał wydaje nam podzielony na dwie części. Ale dobrze, że jest no i dobrze, że seria już się kończy, bo nadal jest bardzo dobra, a dalsze jej ciągnięcie to byłoby już solidne rozwodnienie całości. Więc cieszę się i chętnie bym już dorwał kolejną część, żeby doczytać do końca. A na razie mówię po prostu ? fajnie było i pobudziło apetyt.

Zaczyna się ostatni story arc. Pora rozliczyć się z grzechami, z problemami i tajemnicami, które wychodzą na światło dzienne. A w tym szalonym wirze śmiercionośnej rozgrywki są oni ? Marcus i Saya, czyli ci najgroźniejsi z najgroźniejszych. I będą musieli stanąć naprzeciwko siebie. a przy okazji podjąć decyzje, które zaważą na przyszłości i mogą zmienić wszystko!

Się rozpisał Remender w tej serii, jak nigdy. Zawsze, jak coś robi, ogranicza się do dość niewielkiej ilości zeszytów. Okej, może jak siedział nad seriami superhero dla Marvela to trochę tam gościł, acz też nieprzesadnie długo, ale solowo to raczej szybko i konkretnie wszystko robi ? czasem trochę dłużej (?Fear Agent?), czasem krócej (?Tokyo Ghost?). No a z tego wszystkiego ?Deadly Class? wyszło mu chyba najdłużej, więc widać, że lubił to i mu się chciało. No ale jeśli wiecie co nieco o autorze, to wiecie, że to depresyjny ponurak, czarnowidz i na dodatek facet, który nienawidzi wspomnień ze szkoły średniej. I to się tu czuje.

No ale abstrahując od tej głębszej warstwy znaczeniowej opowieści, ?Deadly Class? to kawał świetnej opowieści akcji starającej się ? skutecznie zresztą ? oddać estetykę, klimat i feeling tamtych lat. A że rzecz stoi i akcją, i klimatem, na tym się skupia, co wychodzi jej jak najbardziej na dobre. Co tu właściwie dużo mówić, wszystko jest takie, jakie być powinno ? krwawe, brutalne, mroczne, ale jednocześnie lekkie, dynamiczne, z pewnym specyficznym poczuciem humoru, przekonujące, choć absurdalne i jednocześnie bardzo jaskrawe w swej kolorystyce. I jednocześnie czuć, że to już finał, że za rogiem czeka nas koniec. I szkoda będzie się rozstawać z tym wszystkim, ale na razie po prostu dobrze się bawię, cieszę ze znakomitych w swej prostocie ilustracji i jestem zadowolony, że seria nadal tak dobrze wypada.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?