SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Cyberbezpieczeństwo i strategie blue teamów

Walka z cyberzagrożeniami w twojej organizacji

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

książka

Wydawnictwo Helion
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 200
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Organizacja przechowuje dane w miejscu, które jest połączone z jakąś siecią. Zapewnia to ich dostępność, równocześnie jednak naraża je na zagrożenia. Niepożądany dostęp do danych może oznaczać katastrofę dla organizacji, stąd tak ważna jest praca zespołu niebieskiego. Blue team identyfikuje podatności w infrastrukturze i aplikacjach i wdraża procedury bezpieczeństwa. Ta książka zapewni Ci wiedzę, dzięki której z powodzeniem utworzysz blue team w swojej organizacji. Dowiesz się, z jakich defensywnych środków cyberbezpieczeństwa warto skorzystać i jakimi metodami ocenić skuteczność aktualnego stanu zabezpieczeń, dogłębnie zrozumiesz także sposoby działania cyberprzestępców. Lekturę rozpoczniesz od krótkiego przeglądu znaczenia, zadań i składu zespołu niebieskiego, poznasz też ważne techniki i najlepsze praktyki w defensywnej ochronie cyberbezpieczeństwa. Nauczysz się korzystać z metodologii NIST w celu utworzenia planów reagowania na incydenty i dowiesz się, jak je testować. Znajdziesz tutaj również wskazówki, dzięki którym dopasujesz swoje działania ściśle do potrzeb organizacji.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: nowości
Kategoria: Informatyka,  Hacking,  Bezpieczeństwo systemów
Wydawnictwo: Helion
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 165x235
Liczba stron: 200
ISBN: 9788328904569
Wprowadzono: 18.04.2024

RECENZJE - książki - Cyberbezpieczeństwo i strategie blue teamów, Walka z cyberzagrożeniami w twojej organizacji - Sehgal Kunal, Thymianis Nikolaos

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: