Borka i Sambor - Elżbieta Żukowska - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

książka

Borka i Sambor, Myszy - opis produktu:


Borka i Sambor - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Borka i Sambor, od Elżbieta Żukowska, Karol Kalinowski. Borka i Sambor spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Elżbieta Żukowska, Karol Kalinowski. Nie będziesz żałował! Borka i Sambor i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Drugi tom przygód Borki i Sambora autorstwa Elżbiety Żukowskiej i Karola Kalinowskiego. Bohaterowie muzealnego komiksu znów wplątali się w niemałe kłopoty, których tłem stała się kolejna legenda związana z początkami naszej państwowości. Nie będzie to jednak nudna powtórka z historii, a pełna niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o Popielu, Wodniku i Goplanie.

Elżbieta Żukowska jest odpowiedzialna za scenariusz komiksu. W pracy badawczej skłania się obecnie ku wątkom słowiańskim we współczesnej fantastyce, ale zaczynała od szerszego spektrum, czego dowodem książka o mitologiach Andrzeja Sapkowskiego. Współpracuje stale z `Czasem Fantastyki`, gdzie ukazują się jej szkice o polskiej fantastyce i felietony filmowe. Autorka scenariuszy do komiksów o tematyce historycznej, takich jak: Kapitan Wrona, Miasto z widokiem.

Karol Kalinowski to autor rysunków do komiksu Borka i Sambor. Jego książki zdążyły już zdobyć uznanie wśród krytyków, a przede wszystkim odbiorców. Największy rozgłos przyniosły mu ostatnie wydawnictwa Łauma i Kościsko, których akcja osadzona jest między współczesnością a wątkami legendarnymi w pierwszym przypadku związanymi z legendą Jaćwingów, w drugim mitologią słowiańską.

Borka i Sambor - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Borka i Sambor, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Borka i Sambor - Elżbieta Żukowska, Karol Kalinowski to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Borka i Sambor nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Borka i Sambor, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Elżbieta Żukowska, Karol Kalinowski i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Borka i Sambor Myszy, pochodzi z wydawnictwa Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Autorami książki są Elżbieta Żukowska, Karol Kalinowski. Należy do gatunków: komiks, historyczny. Książka Borka i Sambor liczy 32 stron. Jej wymiary to 210x300. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Borka i Sambor, Myszy

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: