Bajki mają moc - Małgorzata Korbiel - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bajki mają moc (twarda)

  • Promocja
    image-promocja

książka

Bajki mają moc - opis produktu:


Bajki mają moc - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Bajki mają moc, od Małgorzata Korbiel. Bajki mają moc spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Małgorzata Korbiel. Nie będziesz żałował! Bajki mają moc i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

`Bajki mają moc` to zbiór krótkich i ciekawych współczesnych bajek poruszających tematy, które są istotne w życiu dziecka. Historie poruszają niekiedy trudne, innym razem kłopotliwe, czasem niezrozumiałe z ich perspektywy sytuacje. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się przyjaźń, miłość, lojalność, zazdrość, strach, tolerancja, wzajemna pomoc, poczucie własnej wartości czy okazywanie emocji. Aby pomóc dziecku zrozumieć otaczający go świat w książce pojawią się sympatyczni bohaterowie z którymi może się utożsamić, łatwiej upora się z różnymi trudnościami i poukłada sobie w głowie ważne, ale czasem zbyt skomplikowane sprawy. Książka jest napisana zrozumiałym i przystępnym językiem. Tekstom towarzyszą piękne ilustracje. To idealna lektura do wspólnego czytania, która może być też punktem wyjścia do interesującej rozmowy o tym, co ważne.

Bajki mają moc - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Bajki mają moc, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Bajki mają moc - Małgorzata Korbiel to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Bajki mają moc nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Bajki mają moc, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Małgorzata Korbiel i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Bajki mają moc pochodzi z wydawnictwa Wilga. Autorem książki jest Małgorzata Korbiel. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, bajki, literatura dziecięca. Jej wymiary to 195x240. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Małgorzata Korbiel - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Bajki mają moc

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: