SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

50 historii na 50 sesji mentoringu lub coachingu

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Imprint Media
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 272
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Z nowej książki Roberta Łężaka dowiesz się o trzech kluczowych kwestiach:<br>1.    Moc metafory w rozwoju osobistym. Na przykładzie 50 historii autor pokazuje, jak metaforyczne opowieści mogą rozkruszyć ograniczające przekonania klienta, zaprosić go do mentalnej podróży i pomóc mu w odkryciu jego potencjału. 

2.    Kluczowe wyzwania w procesie rozwoju. Na podstawie wielu lat pracy i superwizji autor wyróżnił pięć głównych obszarów, stanowiących wyzwania w rozwoju osobistym ludzi. Są to: perfekcjonizm, brak pewności siebie, trudności z znalezieniem rozwiązania, postawa wiem wszystko najlepiej oraz znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Czytelnik zyskuje głębokie zrozumienie tych problemów oraz narzędzia do pracy nad nimi.

<br>3.    Metodyka stosowania historii i metafor. Książka nie tylko wskazuje na najczęstsze problemy i dostarcza gotowych opowieści do wykorzystania podczas sesji, ale demonstruje również, jak umiejętnie włączyć metaforę do sesji coachingowych i mentoringowych z zachowaniem różnic cechujących obie formy pracy. 

`To książka wyjątkowa. Inteligentne, głębokie, spojrzenie na nasze powszechne ludzkie problemy i przekonująca prezentacja skutecznej metody ich przekraczania. Lektura przyda się każdemu. Zarówno tym, którzy nigdy nie mieli okazji do pracy nad sobą, jak i fachowcom zajmującym się pomaganiem innym w przekraczaniu ich ograniczeń`.<br>Wojciech Eichelberger coach, trener, doradca biznesu, psychoterapeuta 

`Coaching jest dziś pojęciem wieloznacznym. Praktyki coachingu nierzadko cechuje dowolność, deficyt rzetelności, nawiedzenie albo jakaś szkoła. Brakuje im ugruntowania w nauce i praktyce. Dlatego warto wskazywać i upowszechniać te opracowania, które reprezentują najwyższe standardy. Do takich należy ta książka. Polecam przeczytanie jej i powracanie do niej`. <br>Jacek Santorski Akademia Psychologii Przywództwa

ROBERT ŁĘŻAK

Współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett. Akredytowany mentor, coach i asesor EMCC z piętnastoletnim doświadczeniem. Pełni rolę superwizora i wykładowcy odpowiedzialnego coachingu w Norman Benett Academy oraz na studiach podyplomowych z coachingu i mentoringu w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dwukrotnie wybrany na prezesa EMCC Poland (2019-2022).  Inicjator wyjazdów Coaching Travel, które łączą intensywną pracę nad rozwojem osobistym i zawodowym z fascynującą podróżą.

Moją misją jest tworzenie świata, do którego inni będą chcieli przynależeć, by odkrywać swoje najlepsze cechy, rozwijać swoje możliwości, doskonalić się i wspierać innych w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: poradniki,  praca, biznes,  autokreacja,  zawodowe
Wydawnictwo: Imprint Media
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 150x230
Liczba stron: 272
ISBN: 9788366614260
Wprowadzono: 01.02.2024

RECENZJE - książki - 50 historii na 50 sesji mentoringu lub coachingu - Robert Łężak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: