SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Greg

Powstało w 1993 roku i od tamtego czasu specjalizuje się w wydawaniu książek, które ułatwiają naukę uczniom na każdym etapie edukacji. Wydawnictwo Edukacyjne GREG współpracuje z najlepszymi nauczycielami, metodykami i pedagogami, dzięki czemu ich publikacje utrzymują najwyższą jakość. W ofercie znajdziesz lektury, opracowania lektur i wierszy, encyklopedie, słowniki i ściągi. Ponadto GREG Wydawnictwo proponuje książki dla dzieci, m.in. słowniki ilustrowane, elementarze i malowanki.

Wydawnictwo GREG lektury z opracowaniem


Najbardziej charakterystycznymi produktami oficyny są lektury z opracowaniem. Wydawnictwo GREG publikuje książki omawiane w szkole podstawowej i średniej, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Lektury z opracowaniem Wydawnictwa GREG zdecydowanie ułatwiają naukę. Treść książki zostaje opatrzona komentarzami, które zwracają uwagę na ważne, godne zapamiętania fragmenty. Na marginesach można znaleźć też oznaczenia 'pewniak na teście', wskazujące zagadnienia pojawiające się zazwyczaj na klasówkach, egzaminach i maturze. Ponadto w lekturach z opracowaniem Wydawnictwa GREG uczniowie znajdą biografię autorów, streszczenie, plan wydarzeń, objaśnienia problematyki utworu oraz charakterystyki bohaterów, przygotowane przez nauczycieli i zgodne z podstawą programową. W Gandalfie znajdziesz książki oficyny w miękkiej i twardej oprawie.

Opracowania lektur Wydawnictwo GREG


Potrzebujesz zrobić szybką powtórkę przed sprawdzianem, egzaminem, maturą? Sięgnij po książki z opracowaniami lektur Wydawnictwa GREG. Znajdziesz w nich wszystkie kluczowe informacje – streszczenie, problematykę, charakterystyki bohaterów, biografię autora i omówienie epoki literackiej i okoliczności, w których dana książka powstała. Opracowania lektur Wydawnictwa GREG dedykowane są uczniom na wszystkich etapach edukacji. Publikacje te wydawane są w seriach Ściąga oraz Opracowania lektur i wierszy.

Wydawnictwo Edukacyjne GREG


Oferta pomocy naukowych Wydawnictwa Edukacyjnego GREG obejmuje jednak nie tylko lektury. Można znaleźć w niej także publikacje dla maturzystów i ósmoklasistów. Uczniowie, przygotowujący się do końcowych egzaminów, chętnie powtarzają materiał z seriami Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium, Repetytorium Maturzysty na 100% oraz Vademecum MATURA. Dla osób, które wolą jeszcze bardziej skondensowaną wiedzę, Wydawnictwo Edukacyjne GREG przygotowało serię Tablic przedmiotowych, które prezentują najważniejsze informacje, zagadnienia, tematy, wzory w formie tabel i wykresów. Uczniowie mogą skorzystać też z klasycznych słowników (m.in. ortograficznych, przedmiotowych, pisarzy, lektur, związków frazeologicznych i językowych) oraz encyklopedii (j. polskiego, biologii, matematyki, fizyki, chemii, historii czy geografii).

GREG Wydawnictwo dla dzieci i młodzieży


Dla maluchów i uczniów klas 1-3 GREG Wydawnictwo proponuje publikacje, które w przyjemny sposób pozwolą poznać literki i cyferki, ćwiczyć spostrzegawczość oraz zdolności manualne. Dzięki kolorowankom, książeczkom edukacyjnym czy ilustrowanym słownikom dziecko będzie świetnie się bawić, a równocześnie przyswajać wiedzę. GREG Wydawnictwo nie zapomina też o nastolatkach, dla których przygotowało lekką literaturę młodzieżową. W ofercie znaleźć można kultowych autorów, takich jak Edmund Niziurski czy Jan Brzechwa.
... ...
Zobacz więcej produktów