SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Seria Star Wars – galaktyczna podróż do świata Jedi

Uniwersum Gwiezdnych wojen to miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Kultowa seria książek i komiksów science fiction od lat utrzymuje się na rynku czytelniczym, przyciągając coraz to młodsze pokolenia. Statki kosmiczne, miecze świetlne i droidy, to charakterystyczne elementy tej ponadczasowej serii, którą pokochali fani na całym świecie. Książki Star Wars są adaptacją pierwowzoru, jakim były filmy Star Wars, w reżyserii George’a Lucasa.

Seria Star Wars – komiksy

Gwiezdne wojny przeżywają aktualnie swoją drugą młodość — nowe gry, filmy czy seriale są idealnym wprowadzeniem do tego fascynującego uniwersum. Dzięki dużej popularności produkcji z serii na platformach streamingowych i konsolach powstają coraz to nowsze rozszerzenia fabularne w postaci komiksów. Do najpopularniejszych z nich niewątpliwie można zaliczyć takie pozycje jak seria: Star Wars Wojna Łowców Nagród, autorstwa Charlesa Soule ’a. Opowiada ona o przygodach Luke’a Skywalkera i jego przyjaciół, którzy wyruszają w pościg za Boba Fettem — słynnym łowcą nagród. Jest on w posiadaniu niezwykle ważnego zakładnika, Hana Solo, który zamrożony w karbonicie przemierza z łowcą nagród galaktykę, w poszukiwaniu przestępczego bossa  — Jabby Hutta. Żywe ilustracje oraz trzymająca w napięciu fabuła komiksu, będą świetną rozrywką zarówno dla fana serii Star Wars, jak i nowicjusza.

Książki z serii Star Wars

Książki ilustrowane będą ciekawym uzupełnieniem dla fanów oryginalnej serii Star Wars. Opisane w nich historie często bazują na kultowej trylogii Gwiezdnych Wojen, ale ukazują także historie niepojawiające się w filmach. Rzucenie nowej perspektywy na znaną już dobrze opowieść sprawi, że czytelnik będzie mógł powrócić do fabularnych elementów historii, za które pokochaliśmy filmy, a także pogłębić swoją wiedzę o postaciach, które wywarły największy wpływ na wydarzenia przedstawione w serii. Książki z serii Star Wars i wiele więcej, znajdziesz na Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów