SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Remigiusz Mróz – seria z Forstem

Początek jest jak mocne uderzenie, po którym wydaje Ci się, że nie przeczytasz już nic bardziej przerażającego. Wciągające rozwinięcie, przyprawiające o dreszcze niepokoju i emocji. Niespodziewane zakończenie, po którym czujesz, że chcesz… nie – musisz więcej! Tak pokrótce można opisać każdą z książek, wchodzących w skład cyklu z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza. Forst i tajemnicze sprawy, które rozwiązuje (nie zawsze zgodnie z prawem), będą prawdziwą sensacją nawet dla tych, którzy są zdania, że mogą przewidzieć zakończenie każdej opowieści. W przypadku książek z komisarzem Forstem zakończenie spada na czytelnika jak grom z jasnego nieba, a kiedy zdawać by się mogło, że sprawa została zamknięta, pojawia się nieoczekiwany zwrot akcji i pustka po przewróceniu ostatniej strony. Już rozumiecie, dlaczego sięgając po jedną z części cyklu Komisarz Forst, wszystkie tomy bardzo szybko będą musiały znaleźć się na Waszej półce?

Remigiusz Mróz – krótko o twórcy serii Komisarz Forst

W czytelniczym świecie krąży anegdota, mówiąca, że Remigiusz Mróz pisze książki szybciej, niż ludzie czytają. Trzeba przyznać, że jest w tej opinii nuta prawdy, ponieważ jest on jednym z najpłodniejszych autorów w Polsce. Na pewno pomyślicie, że ilość prawie nigdy nie idzie w parze z jakością, jednak w tym przypadku jest inaczej. Remigiusz Mróz ma na swoim koncie już ponad 50 pozycji książkowych i wciąż sypie nimi jak z rękawa. Mimo szybkiego tempa pisania, każda jego książka jest wyjątkowa i nieprzewidywalna w najlepszym tego słowa znaczeniu. Autor oswoił fanów swoich najpopularniejszych serii z faktem, że na kolejne części nie będą musieli czekać długo, a oni pokochali go za to, że fabuła zawsze spełnia ich oczekiwania. Tak więc kiedy w księgarniach pojawia się najnowsza część serii o komisarzu Forście, możecie być pewni, że będzie ona jeszcze lepsza niż poprzednia, nawet kiedy wydawało Wam się, że to niemożliwe. Seria komisarz Forst jest obowiązkową pozycją dla prawdziwych fanów gatunku. Na co więc czekasz? Czytaj już dziś!

O czym jest cykl z Forstem Remigiusza Mroza?

Cykl z Forstem to seria książek idealnych dla czytelników kryminałów, uwielbiających patrzeć na przebieg śledztwa oczami prowadzącego je stróża prawa. Co powiecie jednak na takiego, który sam nie jest zbyt dobry w przestrzeganiu jego zasad? Brzmi interesująco? W takim razie koniecznie sięgnijcie po serię o Forście! Tytułowy bohater pracuje jako komisarz w zakopiańskim wydziale zabójstw. Nie jest on wzorem policjanta – przeciwnie. Jego problemy z alkoholem, słabość do atrakcyjnych kobiet i paskudna tendencja do pakowania się w niebotycznych rozmiarów tarapaty wcale nie ułatwiają mu pracy. Jednak to właśnie jego bezprecedensowe zachowanie, które nie przystoi tradycyjnemu policjantowi, pozwala na schwytanie sprawców makabrycznych zbrodni. Seria o komisarzu Forście rozłoży Was na łopatki już w pierwszym zdaniu, a w miarę czytania wciągnie w fabułę tak bardzo, że nie będziecie mieli ochoty wstać. Przekonajcie się sami!

Komisarz Forst – wszystkie tomy. Poznaj ich kolejność

Pamiętajcie, że jak w przypadku każdej długiej serii, aby naprawdę zrozumieć całą fabułę, musicie pamiętać o kolejności książek z komisarzem Forstem. Wszystkich tomów jest aż siedem, a jak dobrze wiemy, Remigiusz Mróz nie lubi na długo zapominać o bohaterach swoich serii. Dlatego musicie przygotować się na więcej, czytając tomy serii o komisarzu Forście w odpowiedniej kolejności. Pierwszą częścią cyklu z Forstem, jest Ekspozycja. Książka rozpoczyna się od przerażającego odkrycia – na Giewoncie zostaje znalezione ciało, powieszone na słynnym krzyżu. Sprawę prowadzi tytułowy bohater – komisarz Wiktor Forst, który przez swoją wrodzoną bezczelność szybko zostaje odsunięty od śledztwa. Ale czy na pewno jest to jedyny powód. Jak w każdym z tomów serii Komisarz Forst, nic nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Jedno jest pewne – zakończenie zaskoczy Was tak bardzo, że po prostu będziecie musieli sięgnąć po kolejny tom! Następne w kolejności Przewieszenie, w którym łowca, zmienia się w ściganego wciągnie Was bez reszty, a chęć zaopatrzenia się w Trawers, Deniwelację, Zerwę, Halny i Przepaść, stanie się tylko kwestą czasu. Znajdźcie brakujące części swojej kolekcji na Gandalf.com.pl lub kupcie pakiet całej serii o Komisarzu Forście i dajcie się porwać mrożącej krew w żyłach opowieści polskiego mistrza kryminałów! 


... ...
Zobacz więcej produktów