Gry i Zabawki - LEGO VIDIYO | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO VIDIYO

Nowoczesna, interaktywna wersja LEGO VIDIYO spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Pozwól dziecku rozwijać swoją kreatywność. Stworzenie scenerii teledysku, a także możliwość wystąpienia w nim to idealna do tego okazja. Sprawdź Naszą ofertę i wybierz LEGO VIDIYO dla chłopca i dziewczynki.

Zestawy LEGO VIDIYO

Zestawy LEGO są ponadczasowe, ale nieustannie podlegają metamorfozom, a na rynku możemy dostrzec coraz to nowe modele popularnych klocków. LEGO VIDIYO to innowacyjny pomysł, który pozwoli dziecku zaprojektować własny teledysk. Co więcej, może ono nawet w nim wystąpić.

Kreatywna zabawa proponowana przez zestaw LEGO VIDIYO sprowadza się między innymi do ustawiania sceny, wybierania członków zespołu, a także repertuaru muzycznego. Mało tego, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, Twoje figurki mogą stać się pełne życia.

Zabawa tradycyjna i cyfrowa

Seria LEGO VIDIYO została stworzona w taki sposób, by najnowsza technologia rzeczywistości rozszerzonej była z pełną swobodą łączona z tradycyjną zabawą. W tym celu stworzono darmową aplikację towarzyszącą, która pomoże Ci zeskanować stworzoną scenerię i wkroczyć w świat klocków LEGO VIDIYO.

Aplikacja umożliwi Ci skanowanie zestawów z figurkami, Bitboxami i Bitbitami, czyli kwadratowymi klocuszkami, odpowiadającymi za efekty dźwiękowe i wizualne. Umożliwią one poruszanie się Twoich postaci.

Innowacyjna kolekcja LEGO VIDIYO pozwoli spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. LEGO dla dziewczynki i LEGO dla chłopca nie ma tutaj rozgraniczenia, ponieważ każdy może zostać muzyczną gwiazdą. Zeskanuj swoje otoczenie i podejmuj inspirujące wyzwania.


Ułóż wymarzony świat z ponadczasowych klocków. Wśród różnych modeli LEGO znajdziesz te o tematyce: LEGO VIDIYO. Najnowsze zestawy łączą tradycję z innowacją, by w najwyższym stopniu zadowolić fanów kultowych klocków. Ilość zestawów w LEGO VIDIYO to: 4. – każdy z nich ma niezwykle korzystną cenę. Popularne zestawy w Gandalf.com.pl oferujemy ze zniżkami nawet do 17%.


LEGO - promocja

LEGO - promocja
z1
1 - 1 z 14 ofert