wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Gra Inbetween (edycja polska)

gry / zabawki

Board&Dice

79,90 zł taniej -34%

Gra Gloom (edycja polska)

gry / zabawki

Black Monk

78,73 zł taniej -21%

Gra Fuse (edycja polska)

gry / zabawki

2 Pionki

67,80 zł taniej -26%

Gra Loyang (edycja polska)

gry / zabawki

Fullcap Games

139,29 zł taniej -34%

Gra Concordia (edycja polska)

gry / zabawki

Egmont

133,52 zł taniej -19%

Gra Mistfall (edycja polska)

gry / zabawki

Games Factory

180,04 zł taniej -29%

Gra Simurgh (edycja polska)

gry / zabawki

Baldar

119,73 zł taniej -23%

Gra Fief (edycja polska)

gry / zabawki

HOBBITY.EU

172,36 zł taniej -28%

Gra Nippon (edycja polska)

gry / zabawki

HOBBITY.EU

158,85 zł taniej -35%

Gra Red7 (edycja polska)

gry / zabawki

Lucrum Games

30,63 zł taniej -31%

Gra Hero Realms (edycja polska)
ocena: 6, głosów: 15
 
powiększenie
Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska)
Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska) Gra Hero Realms (edycja polska)

Gra Hero Realms (edycja polska)

gry / zabawki

Producent: Games Factory

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 54,29

Cena detaliczna: 93,62

U nas taniej o 42%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (1)

Gra Hero Realms (edycja polska) - opis produktu:

Hero Realms to gra karciana osadzona w bajecznym świecie fantasy. Jej mechanika jest oparta na wspaniałej grze Star Realms. Używając złota, będziemy kupowali karty Czempionów i Akcji. Połączenie tych kart będzie zwiększało nasz zasób złota oraz siłę militarną, która jest niezbędna do pokonania czempionów innych graczy.

Gra zawiera podstawową instrukcję gry dla dwóch graczy oraz zasady dla gry wieloosobowej takie jak: Wolna amerykanka, Łowca, Hydra czy Imperator.Rozgrywka:
Grę zaczynamy z 10 podstawowymi kartami w skład których wchodzi złoto oraz atak. W trakcie gry za pomocą złota będziemy kupować nowe karty, które mogą być potężnymi herosami, powalającymi czarami lub wymyślnym ekwipunkiem, a wszystko po to by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć przeciwnika.

Usprawnienia:
Starając się by kolejne gry jeszcze lepiej odpowiadały potrzebom graczy w Hero Realms ulepszyliśmy:
- liczenie punktów życia - za pomocą dwóch kart - dużo bardziej intuicyjny system
- lepsze pudełko - większe i wykonane z twardego kartonuWstęp fabularny:
Przez ostatnie tysiąclecie Imperium pozostawało w stanie wojny. Napędzana wojskową precyzją oraz bezprecedensowym sojuszem ze smokami, Imperialna Armia odniosła niezliczone zwycięstwa i zaledwie kilka porażek. Imperium rosło w siłę do czasu, gdy jego największym wrogiem stał się, nie żaden z barbarzyńskich narodów na wschodzie, lecz własny, niedający się opanować rozmiar. Dotychczasową serię zwycięstw i ekspansję zastąpił niekończący się cykl rebelii, wymagający ponownego podboju przygranicznych terenów.

Znużony wojną, Cesarz powołał do życia odważną, nową strategię: pokój poprzez handel. Nakazał utworzenie Thandar - niezależnej przygranicznej placówki handlowej, dla której najlepszą lokalizacją okazały się tereny u zbiegu czterech wielkich rzek.I chociaż wielu twierdziło, że pokój z dzikimi plemionami nie jest możliwy, handel rozkwitał, a wraz z nim rosło znaczenie i rozmiar Thandaru, który w krótkim czasie przekształcił się w osadę, potem w małe miasto, by ostatecznie stać się okazałym ośrodkiem handlu. Akcja Hero Realms rozgrywa się w tej prężnie rozwijającej się metropolii, jaką stał się Thandar. To nowe miasto-państwo dało schronienie ludom wszystkich narodów i gatunkom znanego świata, przynosząc obiecany pokój. Z drugiej strony bogactwo, które stało się dziełem jego misji, dało początek niekończącemu się, politycznemu i bezpośredniemu konfliktowi między jego mieszkańcami.

Zasady ogólne
Każdy gracz rozpoczyna rozgrywkę posiadając własną talię kart, która przedstawia jego zasoby, ekwipunek, Akcje i Czempionów.
W trakcie swojej tury, gracze zagrywają wszystkie karty z ręki, by otrzymać punkty Złota, Walki i Życia oraz uruchamiać inne potężne efekty.
Złoto służy do zakupu kart z Rynku, które następnie dodaje się do puli kart gracza. Karty wprowadzają do gry określone Akcje, które można wykonać lub Czempionów, których można zrekrutować, by walczyli po stronie gracza.
Walka jest używana do atakowania innych graczy i ich Czempionów.
Życie to wynik punktowy gracza. Każdy gracz rozpoczyna rozgrywkę z 50 punktami Życia. Pierwsza osoba, która utraci je wszystkie, odpada z dalszej gry, a jej przeciwnik wygrywa!

Zawartość:
144 karty (o wymiarach 63 x 88mm)

Liczba graczy: 1-4 osoby
Wiek: >12 lat
Czas gry: ok. 20 minut

Gra Hero Realms (edycja polska) - wybrana recenzja:

Baba Jaga 18/05/2018
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Hero Realms - deck builidng w klimacie fantasy
Dziecięciem już będąc wiedziałam co to jest troll, łuk, miecz, czy elf. No i królowa Bavmorda - wiadomo!
Mam szczęście mieć starszego brata, który wprowadzał mnie w ten piękny świat już od najmłodszych lat. I jestem mu za to baaaardzo... (czytaj dalej)

Gra Hero Realms (edycja polska) - szczegółowe informacje:

Dział: Gry / Zabawki
Producent: Games Factory
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Gra Hero Realms (edycja polska) - recenzje klientów

18/05/2018
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Hero Realms - deck builidng w klimacie fantasy
Dziecięciem już będąc wiedziałam co to jest troll, łuk, miecz, czy elf. No i królowa Bavmorda - wiadomo!
Mam szczęście mieć starszego brata, który wprowadzał mnie w ten piękny świat już od najmłodszych lat. I jestem mu za to baaaardzo wdzięczna!
Jeśli chodzi o gry planszowe w tym klimacie, to moja kariera skończyła się w latach 90-tych na Magii i Mieczu i na Wampirze, więc nieco zalękniona podeszłam do wyzwania, którym było dla mnie Hero Realms!
Opakowanie 5/6
Trochę zaskoczyło mnie to, że sporej wielkości pudełko zawierało tylko talię kart i instrukcję. Ale uświadomiłam sobie, że to może być celowy zabieg wydawcy, bo przecież gdy będą wychodzić dodatki, miło będzie je mieć w jednym pudełku, które zresztą jest porządnie wykonane i długo posłuży.
Grafika 5/6
Pomimo, że grafiki są bardzo szczegółowe, dokładne, z mnóstwem detali i kolorowe, mnie jakoś mocno nie zachwyciły. Są troszkę za bardzo przeładowane i zbyt różnorodne stylistycznie.
Ale poczułam do nich jakiś taki sentyment, bo kojarzą mi się ze starymi numerami czasopisma Fantastyka...
Niestety tych obrazków nie zauważa się podczas gry - może dlatego, że to, co jest na karcie, nie ma kompletnie żadnego znaczenia w czasie rozgrywki.
Przez przeładowanie kolorów i różnych elementów na kartach, na początku miałam mały problem, żeby zrozumieć ich działanie. Muszę przyznać, że ciut się zniechęciłam - przeraziła mnie ta ilość symboli, znaczników i napisów...
Słyszałam jednak tak dużo dobrego o tej grze, że w końcu twardo wzięłam się za czytanie instrukcji.
Instrukcja 4/6
Krótkie, ciekawe opowiadanie na wstępie wprowadza nas w klimat gry. Bardzo lubię takie fabularyzowane introdukcje.
Sama instrukcja jest napisana jednak dla osób, które już mają jakieś pojęcie o tego typu grach. Ja, jako totalny laik w tym temacie, musiałam posiłkować się kilkoma filmami z zasadami gry.
Ale! Gdy już wszystkiego się dowiedziałam okazało się, że gra jest banalnie prosta!
Grywalność 6/6
Hero Realms to gra, w której mechaniką jest deck building, czyli budowanie talii. Mechanika ta jest bardzo przyjemna, za każdym razem nasza talia wygląda inaczej, więc można grać wielokrotnie bez znudzenia się grą.
Na początku każdy ma każdy ma po 5 kart (w grze dwuosobowej), aby potem rozbudowywać swoją talię o kolejne karty.
Jest tu dużo negatywnej interakcji (bo wiadomo - trzeba załatwić przeciwnika), którą zazwyczaj lubimy, gdy idzie w przeciwną stronę, niż nasza. Szczególnie nasza Jagoda lubi nam dowalić; gorzej, gdy dzieje się odwrotnie ;)
Bardzo podoba mi się pomysł kart, na których zaznaczamy swoje punkty życia. Proste, a skuteczne i my bardzo lubimy z nich korzystać.
Zasady, gdy już się przebrnie przez instrukcję, są na tyle proste, że bardzo łatwo je komuś wytłumaczyć. W sumie to można przygotować każdemu talię i siadać do grania.
Nam gra bardzo się podoba, na pewno na długo zasiądzie w czołówce naszych ulubionych gier, a nasza 8-latka mówi, że to jest jej ulubiona gra.

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

Gra Fotosynteza

gry / zabawki

2 Pionki

95,50 zł taniej -36%

Gra Rising Sun

gry / zabawki

Portal Games

255,99 zł taniej -36%

Granna Gra Superfarmer

gry / zabawki

Granna

33,62 zł taniej -25%

Bard Gra Terra Mystica

gry / zabawki

Bard

154,21 zł taniej -34%

Rebel Gra Cortex

gry / zabawki

Rebel

41,98 zł taniej -37%

Ciekawe pomysły Gandalfa

gry / zabawki

79.90 zł

taniej -34%

Gra Inbetween (edycja polska)

Coś mrocznego czai się na ulicach Upsideville. Ludzie znikają bez śladu. Przyjaciele i sąsiedzi patrzą na Ciebie nawiedzonym wzrokiem - widzisz w ich oczach udrękę, o ile w ogóle jesteś w stanie znieść ich spojrzenia. Na ich twarzach dostrzegasz strach oraz coś jeszcze... nieme pytanie zrodzone z desperacji: "Dlaczego nas to spotkało? Błagamy, nie...

gry / zabawki

78.73 zł

taniej -21%

Gra Gloom (edycja polska)

Zapraszamy do świata, w którym niebo jest zawsze szare, herbata wiecznie zimna, a nowa tragedia czai się za każdym rogiem... Zagraj ekscentryczną rodziną odmieńców! https://www.gandalf.com.pl/files/products/galleries/str_1_843717.jpg W Gloomie Twój cel jest smutny, ale prosty: spraw, by Twoja dziwaczna rodzina...

gry / zabawki

275.41 zł

taniej -33%

Gra Scythe (edycja polska)

https://www.gandalf.com.pl/files/products/galleries/str_4_763221.jpg Popioły po Wielkiej Wojnie wciąż pokrywają całunem śnieg w Europii roku 1920. Kapitalistyczne miasto-państwo znane po prostu jako `Fabryka`, które było siłą napędową wojny dzięki produkowanym przez siebie mechom, zatrzasnęło swe podwoje, co przyciągnęło...

gry / zabawki

67.80 zł

taniej -26%

Gra Fuse (edycja polska)

Macie tylko 10 minut! Czy uda wam się rozbroić wszystkie ładunki? https://www.gandalf.com.pl/files/products/galleries/str_3_746204.jpg Fuse to kooperacyjna gra, w której wcielicie się w tytułowych śmiałków, zmuszonych poradzić sobie z wieloma przemyślnie zabezpieczonymi bombami. Na szczęście do dyspozycji macie aż...

gry / zabawki

94.96 zł

taniej -20%

Gra Blueprints (edycja polska)

Zostań kościanym architektem! Dostajesz projekt, mądrze wybierasz kości i zdobywasz nagrody i trofea! Wybuduj budynki korzystając z projektów oraz wyobraźni i zmysłu taktycznego. Zostań najlepszym architektem! W Blueprints gracze wcielają się w rolę architektów rywalizujących o nagrody i trofea. Podczas rundy, każdy z graczy wznosi budynek...

gry / zabawki

139.29 zł

taniej -34%

Gra Loyang (edycja polska)

Chiny, 2000 lat temu: Loyang zostało stolicą Dynastii Han i jedną z czterech głównych metropolii starożytnych Chin. Jednak rozwój gospodarczy rozkwitającego miasta wymaga coraz to większych dostaw żywności zapewnianych przez lokalnych rolników, uprawiających na swych polach zboże, dynie, rzepę, kapustę, fasolę oraz pory. Na czym to polega? Po...

gry / zabawki

115.50 zł

taniej -38%

Gra Chromosome (edycja polska)

Mutuj, walcz i mnóż się, jak na kosmicznego mikroba przystało! https://www.gandalf.com.pl/files/products/galleries/str_2_702497.jpg Gdzieś na mroźnym pustkowiu Antarktydy rozbija się meteoryt. Znalezione w nim obce mikroby zostają przeniesione do tajnej placówki badawczej, coś jednak idzie nie tak. Obce mikroby wydostają...

gry / zabawki

133.52 zł

taniej -19%

Gra Concordia (edycja polska)

Zapewnij chwałę swemu rodowi i Rzymowi. Dwa tysiące lat temu Imperium Rzymskie zajmowało wszystkie tereny dookoła Morza Śródziemnego. Na granicach panował pokój, a w prowincjach ład i porządek. Jednolite prawo, wspólna waluta i kwitnąca ekonomia umacniały władzę dynastii panujących w niezliczonych rzymskich miastach....

gry / zabawki

155.50 zł

taniej -29%

Gra Heroes of Normandie (edycja polska)

Słońce świeci, stokrotki kwitną, żywopłoty stoją dumnie. Spokój leniwego poranka przerywa sporadyczny szwargot karabinów maszynowych oraz huk odległych eksplozji. Tysiące mężczyzn ścierają się ze sobą w walce - jedni giną śmiercią bohaterską, inni jak tchórze.W naszej grze nie zawracamy sobie głowy statystami, ale skupiamy się na bohaterach, takich jak ci z...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

17.48

13.32

13.70

2.99

3.58

2.84

4.96

3.97

3.59

7.65

4.11

9.63

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: