Książki i podręczniki do fizyki do liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fizyka liceum

Jeden z najtrudniejszych przedmiotów w szkole średniej? Ilu uczniów, tyle odpowiedzi, ale z pewnością pojawi się wśród nich fizyka. W liceum, w zależności od profilu klasy, młodzież poznaje ją w zakresie podstawowym lub rozszerzonym. Ten drugi wariant wybierają zwykle uczniowie, którzy są pewni swoich umiejętności naukowych i matematycznych oraz planują w przyszłości studiować nauki ścisłe. I dla jednej, i dla drugiej grupy proponujemy wysokiej jakości podręczniki i książki, które ułatwią zdobywanie wiedzy.

Fizyka technikum

Z tą dziedziną nauki zmierzyć się muszą także uczniowie technikum. Fizyka ma duże znaczenie w przypadku wielu zawodów, od mechaników, po kucharzy. Na głodnych wiedzy młodych ludzi czekają podręczniki, zbiory zadań, zeszyty ćwiczeń, tablice i wiele innych. Wiele z nich zakupisz w promocyjnych cenach. Złóż zamówienie, a wszystkie książki do fizyki w technikum dostarczymy Ci pod same drzwi.   


W tej kategorii znajdziesz Fizyka: liceum i technikum. Liczba produktów to: 21 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 25%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z2
liceum i technikum
klasa 1-3
fizyka
z2