SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Barbara Supeł - biografia

Barbara Supeł jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych autorek literatury dziecięcej. Serie książek o Jasiu Pętelce czy Jadzi Pętelce podbiły serca tysięcy maluchów oraz ich rodziców. Pisarka jest również autorką wydań tematycznych, między innymi świątecznych, jak na przykład Tuż przed Gwiazdką oraz Elfy na ratunek. Barbara Supeł opublikowała także tytuły związane ze zwierzętami jak, chociażby seria: To panda!, To leniwiec!, To ośmiornica!, oraz z członkami rodziny, czyli między innymi tytuły: Rodzina. Tata, Rodzina. Mama, Rodzina. Dziadek, Rodzina. Brat i Rodzina. Siostra. Bogato ilustrowane, kolorowe wydawnictwa Barbary Supeł cieszą się ogromną popularnością wśród kolejnych nowych pokoleń!

Barbara Supeł – książki dla najmłodszych


Atrakcyjne, kolorowe i takie, po które chętnie się sięga. To tytuły, jakich autorką jest Barbara Supeł. Książki autorki cieszą dzieci najmłodsze i te troszeczkę starsze, a także ich rodziców i dziadków. Poza piękną warstwą wizualną niosą ze sobą zazwyczaj dawkę wiedzy i pewne uniwersalne prawdy, co stanowi dodatkową wartość publikacji. Mądre, ciepłe i przyjazne - tak rodzice opisują tytuły autorstwa Barbary Supeł. Książki doceniają także nauczyciele i pedagodzy. Ponadto nierzadko wykorzystują je do pracy z dziećmi podczas zajęć dydaktycznych. Serie o zwierzętach wprowadzają najmłodszych w świat przyrody, z kolei serie rodzinne uczą nawiązywania i dbania o relacji między innymi ludźmi, zarówno tymi z rodziny, jak i z rówieśnikami.

Barbara Supeł – audiobooki oraz książki papierowe


Barbara Supeł pisze książki zabawne, ciepłe i pouczające. Momentami wzruszające, a niekiedy bawiące i rozśmieszające. Cykl książeczek o Jadzi Pętelce pokochały w szczególności najmłodsze dzieci oraz ich rodzice i opiekunowie. Jeśli szukasz pozycji dla swojej latorośli, zwłaszcza książek, które można poczytać dzieciom przed snem, na dobranoc, powinny zainteresować Cię tytuły, których autorką jest Barbara Supeł. Audiobooki, czyli wersje książek do słuchania w szczególności zainteresują zapracowanych rodziców, ponieważ w pewien sposób zdejmują z opiekuna rolę lektora opowieści. Książki Barbary Supeł idealnie nadają się do czytania przed snem, ponieważ działają na maluchy wyciszająco i uspokajająco.

Barbara Supeł, czyli pisząca mama


Barbara Supeł jest polską pisarką i autorką książek dla dzieci. Nawiązała stałą współpracę z Wydawnictwem Zielona Sowa. Na swoim koncie ma już przeszło kilkadziesiąt tytułów. Bardzo ważną rolę w jej życiu odgrywa jej własna rodzina. Jest żoną oraz mamą dwójki dzieci - Stasia oraz Jagny. Barbara Supeł w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że chce, aby jej książki były wydawnictwami dla wszystkich dzieci, nie tylko tych jej własnych. Choć nie ukrywa również, że pierwszymi recenzentami jej treści zazwyczaj są jej własne pociechy. Książki Barbary Supeł towarzyszą dzieciom i ich rodzicom podczas stawiania pierwszych kroków oraz nauki kolejnych umiejętności, stresujących wizyt lekarskich oraz beztroskich zabaw z innymi dziećmi. Mądre treści zwieńczona są porywającymi ilustracjami, dzięki którym najmłodsi chętnie spędzają czas na lekturze.
... ...
Zobacz więcej produktów