SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Piotr Kościelny - biografia

Piotr Kościelny to polski powieściopisarz, urodzony w 1978 roku. Zdecydowanie oryginalności jako postaci dodaje mu fakt, że na co dzień pracuje jako prywatny detektyw. Początkowo chciał napisać poradnik dla kobiet, dotyczący bezpieczeństwa osobistego, ale ostatecznie traf skierował go w stronę tworzenia literatury, czego owocem była powieść Zwierz, która błyskawicznie przyniosła mu sukces i uwielbienie czytelników. Jego powieści znajdziesz w kategorii  Piotr Kościelny – audiobooki, ebooki i książki z oferty Gandalf.com.pl.

Debiutancka powieść Piotra Kościelnego


Pierwsza powieść Piotra Kościelnego, która przyniosła mu sławę. Klasyczna opowieść o pościgu za seryjnym mordercą. Zwierz to nieokiełznany zwyrodnialec, morderca działający z zimną krwią i niespotykanym okrucieństwem, przesiąknięty pragnieniem mordu. Informuje, że będzie zabijać tak długo, aż zostanie złapany. Czy polskim śledczym uda się znaleźć tego strasznego człowieka? Czy jego zbrodnie zostaną powstrzymane? Jak znaleźć kogoś, kto nie zostawia po sobie śladów? Dowiedz się, czytając tę porywającą powieść, znajdziesz ją w kategorii książki Piotr Kościelny.

Piorun – ebook Piotra Kościelnego


Jeśli kogoś interesują mniej mroczne klimaty, a chce poczuć smak przygody, dobrym wyborem będzie powieść fantastyczna Piotra Kościelnego, Piorun. Jest to opowieść o trzech psotnych braciach, którzy za karę udają się na rodzinny wyjazd w góry, gdzie mają spędzić czas z dala od wygód i rozrywek cywilizacji. Rezolutność nie pozwala im się jednak nudzić, zostają przy tym wplątani w intrygi magicznych sił, zdobywają niezwykłe umiejętności i muszą stanąć w walce dobra ze złem. Piorun znajdziesz w kategorii książki i ebooki Piotr Kościelny.

Wybór – książkowa propozycja Piotra Kościelnego


Spirala przemocy, która czerpie swoje źródło w brutalnych wydarzeniach z mrocznych lat dziewięćdziesiątych. Chłopak, który stracił dziewczynę, bezwzględni gangsterzy, dla których nie liczy się prawo, a moralność jest śmieszna. Sprawiedliwość, która próbuje zabłysnąć, jak światełko w niezmierzonym mroku, to wszystko jest w porywającej powieści Wybór, którą znajdziesz w kategorii książki Piotr Kościelny. Piotr Kościelny, oryginalny autor o niezwykłej wyobraźni, pokochały go tłumy, teraz Ty przekonaj się o jego talencie. Utwory tego autora znajdziesz w ofercie Gandalf.com.pl w kategorii Piotr Kościelny – audiobooki, ebooki i książki.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 51 książek, których autorem jest: Piotr Kościelny. Dostępne formaty: miękka, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, kryminał, pakiety, sensacja i literatura grozy, fantastyka, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, nowości, Nowości.

Na książki autora Piotr Kościelny mamy rabaty sięgające do 36%.
... ...
Zobacz więcej produktów