SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

(Rowling Joanne K.) Robert Galbraith - biografia

Robert Galbraith to pseudonim literacki J. K. Rowling. Urodziła się 31 lipca 1965 roku w Chipping Sodbury w South Gloucestershire. Ukończyła studia licencjackie z zakresu filologii francuskiej i klasycznej na Uniwersytecie w Exeter w 1986 roku. Pracowała jako nauczycielka języka angielskiego w Porto. Światową sławę zyskała dzięki serii powieści pod tytułem Harry Potter. Chcąc się uniezależnić od pisarki dla dzieci, jako Robert Galbraith napisała serię kryminałów o detektywie Cormoranie Strike’u. Zostały zekranizowane w formie serialu przez telewizję BBC.

Robert Galbraith – książki o detektywie Cormoranie Strike’u


Roberta Galbraitha książki to sześć tomów opowiadających o detektywie Cormoranie Strike’u. Należą do nich następujące tytuły: Wołanie kukułki, Jedwabnik, Żniwa zła, Zabójcza biel, Niespokojna krew oraz Serce jak smoła. Opowiadają o mężczyźnie, który ma niewielkie biuro w stolicy Anglii. Jest weteranem wojennym, który stracił nogę w Afganistanie. Ponadto, dotykają go problemy finansowe oraz małżeńskie. Roberta Galbraitha książki to fascynujące podróże po świecie kryminalnym. Nie jest konieczne, aby czytać je zgodnie z kolejnością chronologiczną, ponieważ każda z tych powieści opowiada odrębną, ciekawą historię.

Książki Roberta Galbraitha dla fanów Harry’ego Pottera i dobrych kryminałów


Książki Roberta Galbraitha to prawdziwa gratka dla fanów pisarki! Każdy szanujący się miłośnik Harry’ego Pottera niewątpliwie po nie sięgnie, by odkryć w nich dobrze znany styl J.K. Rowling. Nie brakuje w nich bowiem sformułowań charakterystycznych dla jej stylu pisarskiego. Książki Roberta Galbraitha wspaniale sprawdzą się także dla wszystkich tych, którzy nie znają jej dotychczasowej twórczości. Ponieważ zostały przeznaczone dla dorosłych odbiorców, mają oni szansę zapoznać się z historiami stworzonymi przez jedną z najwybitniejszych współczesnych autorek. Jeśli zatem jeszcze ich nie masz, koniecznie zacznij tę wyjątkową przygodę! A jeśli szukasz także innych powieści kryminalnych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 42 książek, których autorem jest: (Rowling Joanne K.) Robert Galbraith. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, kryminał, sensacja, literature, sensacja i literatura grozy, Książki na prezent 🎁, bestsellery, książki na ekranie, Bestsellery, bestsellery wszech czasów, ebooki na ekranie, Książka Roku 2023, Top 100 Gandalfa, Bestsellery.

Na książki autora (Rowling Joanne K.) Robert Galbraith mamy rabaty sięgające do 41%.
... ...
Zobacz więcej produktów