SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Joanna Balicka - biografia

Joanna Balicka to tak naprawdę pseudonim literacki tajemniczej artystki ze Szczecina, która dla opinii publicznej woli raczej pozostawać anonimowa i swoje prawdziwe nazwisko skrywa za naprawdę pokaźnym dorobkiem autorskich teksów — zarówno w wersji papierowej, jak i tych internetowych. Na pytanie, kim jest Joanna Balicka, sama pisarka odpowiada, że to po prostu jako autorka gorących erotyków i mrocznych romansów, miłośniczka niewyjaśnionych spraw, przepełnionych brutalnością i niepokorna dusza, która pogrywa z emocjami czytelników.

Narodziny Joanny Balickiej – książki z Wattpada, które podbijają listy księgarnianych bestsellerów


Joanna Balicka od zawsze uwielbiała literaturę (do dziś każdego dnia pochłania przynajmniej jedną pozycję!), a swoją przygodę z jej tworzeniem zaczęła naprawdę wcześnie. Artystka pisała już od wczesnego dzieciństwa, jednak to dopiero strona internetowa Wattpad i możliwość publikowania na niej autorskich tekstów dla szerszej publiczności stały się okazją do prawdziwego rozwinięcia skrzydeł. Teksty Joanny Balickiej bardzo szybko zyskały ogromną popularność, a fani nieustannie domagali się więcej i więcej. W taki sposób młoda Joanna, która w Internecie zaczynała tworzyć pod pseudonimem nahbabe, przemieniła się w zawodową pisarkę — Joannę Balicką. Polska autorka na rynku literackim zadebiutowała w 2020 roku powieścią Miss Independent, która, dzięki podbiciu list najlepiej sprzedających się romansów w Polsce, szybko przekształciła się w trójtomową serię. Wspomniana książka Joanny Balickiej opowiada historię dwudziestojednoletniej amerykańskiej studentki, Sophii Cole, która odbywa staż w nowojorskim International Finance Center, czyli miejscu, które nie tylko należy do jednego z najpotężniejszych centrów finansowych w Stanach Zjednoczonych, ale jest również główną siedzibą najbardziej wpływowego mężczyzny w kraju — prezesa Brysona Scotta. Jak potoczy się gorąca gra władczego multimilionera i niepokornej stażystki? Sprawdźcie to sami, sięgając po niesamowicie wciągającą trylogię Joanny Balickiej!

O czym są książki Joanny Balickiej?


Joanna Balicka pisze przede wszystkim erotyki, gdyż nie boi się podejmować trudnych tematów i jak sama twierdzi, czuje się w tej dziedzinie jak ryba w wodzie. Jako absolwentce kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe, polskiej autorce nieobce są również zagadnienia związane z polityką, historią, służbami mundurowymi, co przejawia się w jej twórczości, Jeśli chodzi o pomysły na fabułę, Joanna Balicka czerpie je przede wszystkim z życia — czasem tworzy na podstawie własnego doświadczenia, czasem na bazie przeżyć bliskich, a innym razem zlepia spójną fabułę z codzienności zupełnie obcych, którą zasłyszy przypadkiem w tramwaju czy kolejce u lekarza. Co więcej, część bohaterów, w szczególności płci męskiej, niejednokrotnie wzorowanych było na rzeczywistych mężczyznach, którzy gościli w życiu Joanny Balickiej. Ogromną inspirację stanowi dla niej również twórczość L.J. Shen, amerykańskiej pisarki literatury romantycznej, która ma na swoim koncie masę bestsellerowych pozycji, w tym: Uwodziciel, Złodziej Pocałunków, czy niesamowicie popularną na całym świecie serię Święci Grzesznicy. Joanna Balicka z każdą kolejną książką autorki z Kalifornii na nowo zakochuje się w jej nietuzinkowych kreacjach bohaterów, zapierającej dech w piersiach fabule i powalającym warsztacie pisarskim. Każda z pozycji L.J. Shen sprawia, że czytelnikowi ciężko powrócić do rzeczywistości po skończonej lekturze — tego właśnie uczucia pragnie dostarczać fanom w swoich książkach Joanna Balicka.

Twórczość Joanny Balickiej – książki, które wciągają bez reszty, pobudzają zmysły i rozgrzewają nawet w najzimniejszy wieczór!


Fani chwalą książki Joanny Balickiej przede wszystkim za pochłaniającą fabułę i wachlarz emocji, jakie dostarcza im lektura. Wypieki na twarzy, uderzenia gorąca, obgryzione paznokcie i rozmazana od płaczu maskara — to gwarancja doświadczeń przeżytych podczas czytania erotyków Joanny Balickiej. Książki jej autorstwa, jakie do tej pory pojawiły się w sprzedaży to między innymi: Pożyczony narzeczony, Kontrakt czy seria Reguły Pożądania. Na stronie internetowej Gandalf.com.pl dostępna jest szeroka gama produktów autorstwa Joanny Balickiej. Ebooki, książki papierowe — nieważne czy preferujesz tradycyjną formę, czy jesteś fanem elektronicznych wersji, tutaj na pewno odnajdziesz coś dla siebie.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 43 książek, których autorem jest: Joanna Balicka. Dostępne formaty: miękka, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, Literatura piękna, sensacja, Dla młodzieży, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, bestsellery, bestsellery wszech czasów, BookTok, Książka Roku 2023, Top 100 Gandalfa, nowości, Nowości, Bestsellery.

Na książki autora Joanna Balicka mamy rabaty sięgające do 36%.
... ...
Zobacz więcej produktów