Książki o piłce nożnej dla dzieci, fanów, młodzieży | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o piłce nożnej

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Przyciąga przed telewizory i na stadiony miliony kibiców. Nic więc dziwnego, że pod lupę ulubiony sport biorą także pisarze, dziennikarze i eksperci sportowi, a następnie chętnie wydają książki, biografie, reportaże, poradniki, zapełniając rynek wydawniczy sportowymi szczegółami. Sprawdź kategorię: książki o piłce nożnej na Gandalf.com.pl. Silne emocje gwarantowane.

Książka dla fana piłki nożnej

Ważne wydarzenia sportowe, jak chociażby mistrzostwa świata książki o piłce nożnej stawiają w zupełnie nowym świetle. Najwierniejsi kibice prężnie przygotowują się do każdego meczu prawie tak wytrwale, jak ulubieni piłkarze. Zaczytują się w biografiach gwiazd boiska do piłki nożnej, a także śledzą najlepsze akcje, które miały miejsce na boiskach w trakcie mistrzostw we wcześniejszych latach. Na rynku wydawniczym spotkamy takie tytuły jak na przykład Piłka nożna. Historia, mistrzostwa, gwiazdy, puchary i wiele innych książek, które zachwycą fanów sportu.

Wydaje się, że żadna dziedzina sportowa nie jest tak bogata w opracowania różnego typu, jak piłka nożna. Książki dotykają tematu historii piłki nożnej – od jej początków, przez mecze i mistrzostwa, do sportowców, którzy mogą poszczycić się najlepszymi wynikami na boisku. Wśród książek o piłce nożnej znajdziemy także dzieje renomowanych klubów takich jak Real Madryt czy Arsenal Londyn.

Nie można nie wspomnieć o książkach biograficznych opowiadających historie dojścia do sukcesu najlepszych zawodników, bez których sława żadnego klubu nie miałaby znaczenia. Wśród znanych książek możemy wspomnieć Basta. Moje życie, moja prawda, Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia, Kosa. Niczego nie żałuję.

Książki o piłce nożnej dla młodzieży

Na rynku wydawniczym pojawiają się często książki o piłce nożnej dla dzieci i młodzieży, które nie tylko zachęcają do zaangażowania się w ten sport oraz umożliwiają poznanie jego tajemnic, ale także pozwalają na zagłębianie się w inspirujące historie ulubionych piłkarzy.

Wśród książek o piłce nożnej dla młodzieży znajdziemy wiele poradników, które rozprawiają wyraźnie o odpowiednich przygotowaniach indywidualnych piłkarza oraz całej drużyny. Często zawierają techniczne porady w zakresie samej gry. Książki o piłce nożnej – poradniki przedstawiają przygotowanie merytoryczne i siłowe piłkarza, odnoszą się do tego, jak ważne jest rozciąganie i mentalność, a także wspominają o prawidłowej diecie. Poradniki są cennym źródłem informacji nie tylko dla początkujących piłkarzy i młodych sportowych zapaleńców, ale również dla trenerów.  

Książki Euro 2021

W oczekiwaniu na zbliżające się Euro 2021 warto zainwestować w Niezbędnik kibica. Na rynku wydawniczym znajdziemy odpowiadające zagadnieniom związanym z Euro książki. Piłka nożna to temat naprawdę szeroki, a w trakcie ważnych wydarzeń sportowych chętnie brany jest pod lupę. W Niezbędniku kibica – idealnej książki na Euro 2021– znajdziesz ważne fakty z historii mistrzostw, informacje o istotnych rozgrywkach, ciekawostki o drużynach i piłkarzach. W oczekiwania na Euro 2021 możesz rozwiązać quizy, krzyżówki, zadania, które znajdziesz w książce. W Niezbędniku dostępne są także tabele, w których będziesz mógł/mogła notować przebieg spotkań, wyniki meczów, własne przemyślenia na temat gry piłkarzy.

Jak dobrze wiemy, Euro 2020 zostało przeniesione na rok 2021 rok ze względu na szalejącą na świecie pandemię. Jubileuszowy turniej 2020 roku miał odbyć się w 12 miastach z 12 krajów Europy. Pozostało to bez zmian. Według ustaleń mistrzostwa rozpoczynają się w Rzymie, a kończą w Londynie. Mecze zostaną rozegrane także w Monachium, Amsterdamie, Kopenhadze, Bilbao, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Budapeszcie, Baku, Glasgow oraz w Dublinie.

Sprawdź Nasz dział książek o piłce nożnej i zacznij przygotowania do wielkich rozgrywek już dziś.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - piłka nożna. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 214 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 92%.
z30
1 - 30 z 707 ofert