SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki o piłce nożnej

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Przyciąga przed telewizory i na stadiony miliony kibiców. Nic więc dziwnego, że pod lupę ulubiony sport biorą także pisarze, dziennikarze i eksperci sportowi, a następnie chętnie wydają książki, biografie, reportaże, poradniki, zapełniając rynek wydawniczy sportowymi szczegółami. Sprawdź kategorię: książki o piłce nożnej na Gandalf.com.pl. Silne emocje gwarantowane.

Książka dla fana piłki nożnej

Ważne wydarzenia sportowe, jak chociażby mistrzostwa świata książki o piłce nożnej stawiają w zupełnie nowym świetle. Najwierniejsi kibice prężnie przygotowują się do każdego meczu prawie tak wytrwale, jak ulubieni piłkarze. Zaczytują się w biografiach gwiazd boiska do piłki nożnej, a także śledzą najlepsze akcje, które miały miejsce na boiskach w trakcie mistrzostw we wcześniejszych latach. Na rynku wydawniczym spotkamy takie tytuły jak na przykład Piłka nożna. Historia, mistrzostwa, gwiazdy, puchary i wiele innych książek, które zachwycą fanów sportu.

Wydaje się, że żadna dziedzina sportowa nie jest tak bogata w opracowania różnego typu, jak piłka nożna. Książki dotykają tematu historii piłki nożnej – od jej początków, przez mecze i mistrzostwa, do sportowców, którzy mogą poszczycić się najlepszymi wynikami na boisku. Wśród książek o piłce nożnej znajdziemy także dzieje renomowanych klubów takich jak Real Madryt czy Arsenal Londyn.

Nie można nie wspomnieć o książkach biograficznych opowiadających historie dojścia do sukcesu najlepszych zawodników, bez których sława żadnego klubu nie miałaby znaczenia. Wśród znanych książek możemy wspomnieć Basta. Moje życie, moja prawda, Piłkarz, który nie chodzi na skróty. Autobiografia, Kosa. Niczego nie żałuję.

Książki o piłce nożnej dla młodzieży

Na rynku wydawniczym pojawiają się często książki o piłce nożnej dla dzieci i młodzieży, które nie tylko zachęcają do zaangażowania się w ten sport oraz umożliwiają poznanie jego tajemnic, ale także pozwalają na zagłębianie się w inspirujące historie ulubionych piłkarzy.

Wśród książek o piłce nożnej dla młodzieży znajdziemy wiele poradników, które rozprawiają wyraźnie o odpowiednich przygotowaniach indywidualnych piłkarza oraz całej drużyny. Często zawierają techniczne porady w zakresie samej gry. Książki o piłce nożnej – poradniki przedstawiają przygotowanie merytoryczne i siłowe piłkarza, odnoszą się do tego, jak ważne jest rozciąganie i mentalność, a także wspominają o prawidłowej diecie. Poradniki są cennym źródłem informacji nie tylko dla początkujących piłkarzy i młodych sportowych zapaleńców, ale również dla trenerów.  

Książki na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 

Podczas trwających Euro 2024 warto poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć po jedną z książek poświęconych najpopularniejszej dyscyplinie sportowej na świecie. Na rynku wydawniczym znajdziemy odpowiadające zagadnieniom związanym z mundialem książki. Piłka nożna to temat naprawdę szeroki, a w trakcie ważnych wydarzeń sportowych chętnie brany jest pod lupę. W książkach na Euro 2024 znajdziesz ważne fakty z historii mistrzostw, informacje o triumfatorach sprzed lat czy też ciekawostki o drużynach i piłkarzach.

Sprawdź nasz dział książek o piłce nożnej i przygotuj się do najważniejszych meczów turnieju już dziś!


... ...
Zobacz więcej produktów