SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki okolicznościowe

Szukasz oryginalnego pomysłu na spersonalizowany prezent? A może pragniesz utrwalić jakąś ważną uroczystość, jubileusz lub udany rok? Świetnym patentem na to mogą być książki okolicznościowe. Dostępne są w formie albumu z możliwością samodzielnego uzupełniania, zarówno istotnymi informacjami, ważnymi datami i notatkami, jak i miejscem na zdjęcia, czy wycinki z gazet. To sposób na samodzielne stworzenie wyjątkowej książki okolicznościowej, która z pewnością będzie niezapomnianą pamiątką, ale także da sporo frajdy z samego jej tworzenia. Bieżące uzupełnianie takiego albumu sprawia, że zawiera on w sobie autentyczne emocje, jakie towarzyszyły nam w trakcie przeżywania opisywanych chwil i wydarzeń.

Albumy okolicznościowe i tematyczne

Do oferty albumów okolicznościowych można zaliczyć także gotowe albumy książkowe, poświęcone konkretnemu tematowi, regionowi, wyjątkowej postaci lub okresie w historii. Są wśród nich piękne wydania, z ogromną ilością wspaniałych zdjęć i inspirujących informacji. Taka publikacja jest dobrym źródłem wiedzy na interesujący nas temat, a jednocześnie pięknym elementem wzbogacającym domową biblioteczkę. Książka o ulubionej postaci, inspirujący album zawierający fotografie wyjątkowych miejsc w Polsce lub na świecie, czy opowiadający historię, na przykład polskiego designu. Wszystko to znajdziesz w kategorii książek i albumów okolicznościowych na Gandalf.com.pl!

Książka okolicznościowa na wyjątkową okazję

W życiu każdego człowieka pojawiają się takie momenty, które uznawane są za przełomowe, niezwykle istotne i ważne. Może to być zarówno jeden, konkretny dzień, na przykład dzień ślubu lub narodzin nowego członka rodziny, jak i pewien okres, chociażby okres studiów, czy jakiejś dłuższej, egzotycznej wyprawy. Chcąc utrwalić wspomnienia i móc się nimi dłużej cieszyć, często szukamy rozwiązań, jak to zrobić. Warto wziąć pod uwagę książki okolicznościowe, bo to coś więcej niż fotoksiążka, czy po prostu album ze zdjęciami. Zwykle książki okolicznościowe skonstruowane są w taki sposób, że same podpowiadają, co w danym miejscu wpisać i jakimi treściami graficznymi je uzupełniać. To gwarantuje zachowanie chronologii i spójności. Gotowa książka będzie żywą historią i nawet jeśli tworzenie jej rozciągnie się w czasie, to nada jej to dodatkowo wyjątkowego charakteru. 

Pierwszym albumem – album okolicznościowy

Młodzi rodzice na pewno szczególnie pragną zebrać dla swojej pociechy jak najwięcej niezapomnianych pamiątek, zwłaszcza z tych najmłodszych lat jego życia, z których raczej niewiele będzie pamiętało. Albumy okolicznościowe mogą dotyczyć narodzin dziecka i jego pierwszego roku życia, ale także późniejszych ważnych uroczystości, jak Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia Święta. W czasach, gdy zdecydowanie więcej zdjęć wykonujemy telefonami, warto zadbać o bardziej materialne i namacalne pamiątki, do których chętnie będzie się sięgać. Dla przyszłego pokolenia z kolei będzie to swego rodzaju kronika jego życia, jedyna i niepowtarzalna.


... ...
Zobacz więcej produktów