SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Fabryka Słów

Powstało w 2001 roku, obierając sobie prosty cel: wydawać dobrą literaturę. Wydawnictwo Fabryka Słów mieści się w Lublinie, ich oddział znaleźć można też w Warszawie. Portfolio oficyny zawiera głównie fantastykę, ale też felietony polityczne czy książki historyczne. W ramach licznych serii wydawniczych proponuje ona zarówno książki znanych i cenionych autorów, jak i obiecujących debiutantów. Sięgając po publikacje Fabryki Słów możecie być pewni, że w Wasze ręce trafia literatura najwyższej jakości!

Fabryka Słów – książki fantastyczne


Pierwszą publikacją, którą wypuściła na rynek oficyna były Kroniki Jakuba Wędrowycza Andrzeja Pilipiuka. Autor ten do dziś związany jest z Wydawnictwem Fabryka Słów. Książki fantastyczne to zdecydowanie specjalność tej marki. W jej ofercie znajdziesz najbardziej poczytnych autorów tego gatunku. Andrzej Ziemiański, Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz, Jacek Piekara – tych pisarzy fanom fantastyki przedstawiać nie trzeba. Wśród książek Fabryki Słów nie brakuje oczywiście tytułów zagranicznych twórców. Sięgnij po Cykl demoniczny Petera V. Bretta, Stark’s War Jacka Campbella lub serię o Mercy Thompson Patricii Briggs. Podróże do odległych światów, niezwykłe postacie i fantastyczne przygody gwarantowane!

Fabryka Słów Wydawnictwo – książki publicystyczne i historyczne


Publikacje Fabryki Słów zaspokoją nie tylko gusta fanów fantastyki. Tytuły tej oficyny chętnie wybierają wielbiciele publicystyki i powieści historycznych. Jednym z najbardziej znanych pisarzy, których książki ukazują się nakładem Wydawnictwa Fabryka Słów, jest Rafał Ziemkiewicz. Gandalf proponuje liczne, szeroko dyskutowane tytuły tego autora: Złowrogi cień Marszałka, Polactwo, Michnikowszczyzna, Życie seksualne lemingów czy Jakie piękne samobójstwo. Czytelnicy zainteresowani publicystyką mogą zapoznać się także z książkami Pawła Lisickiego. W naszym sklepie czekają na Ciebie również interesujące książki Fabryki Słów z gatunku powieść historyczna, np. autorstwa Jacka Komudy.

Fabryka Słów – serie wydawnicze


Najbardziej interesujące książki Fabryki Słów wydawane są w ramach różnych serii wydawniczych. Skończyłeś właśnie cykl ulubionego pisarza fantasy i czujesz niedosyt? Być może znajdziesz jego opowiadania w jednym z tomów Antologii. Chcesz zacząć przygodę z fantastyką, ale błądzisz, jak dziecko we mgle? Prawdziwą miłość do tego gatunku rozpali w Tobie seria Bestsellery Polskiej Fantastyki. Gdy skończysz już przygodę z autorami z Polski, czeka na Ciebie seria Obca Krew, w ramach której wydawane są powieści mniej znanych pisarzy z Europy Środkowej i Wschodniej. Wydawnictwo Fabryka Słów i Gandalf mają też coś dla fanów klimatów postapokaliptycznych i survival horror. Pod wspólną nazwą Fabryczna Zona ukazują się popularne cykle S.T.A.L.K.E.R. (na podstawie gier o tym samym tytule), Uniwersum Survarium, Uniwersum Kompleks 7215, Rosyjskojęzyczne Postapo oraz Antymir.

Fabryka Słów wydanie książki


W Gandalfie czekają na Ciebie najnowsze wydania książek Fabryki Słów. Stale uzupełniamy swoją ofertę, abyś mógł cieszyć się jeszcze gorącymi premierami powieści ulubionych autorów fantasty i science-fiction. By nie przegapić żadnego nowego wydania książek Fabryki Słów, zaglądaj do zakładki Zapowiedzi i wspólnie z nami odliczaj dni do premiery! Wiele publikacji możesz zakupić wcześniej, w przedsprzedaży – oczywiście w bardzo korzystnych cenach.  
... ...
Zobacz więcej produktów