SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Joop!

Joop!  to niemiecka firma założona w 1978 roku przez Wolfganga Joop. Dom mody specjalizuje się w wytwarzaniu luksusowych ubrań i kosmetyków Joop. Produkty marki Joop charakteryzują się nowoczesną mieszanką tradycji i ekstrawagancji. Są zawsze aktualne ze względu na niezwykłą uważność, którą projektanci kierują się w obserwowaniu najnowszych trendów i wyznaczaniu nowych w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Pierwsze kolekcje niemieckiego domu mody ukazały się w połowie lat osiemdziesiątych, a ekstrawaganckie kreacje i energetyczne perfumy Joop do dziś cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie.

Joop – historia marki


Założycielem firmy Joop był niemiecki projektant Wolfgang Joop. Mężczyzna był wykształcony w wielu dziedzinach nauk społecznych i humanistycznych, takich jak psychologia reklamy, historia sztuki, a nawet pedagogika. Nic więc dziwnego, że udało mu się osiągnąć sukces i zyskać klientów w każdej części świata. Joop zaczał zajmować się modą w 1970 roku, kiedy to wraz z żoną Karin wzięli udział w konkursie mody sponsorowanym przez niemieckie czasopismo Constance i zdobył w nim trzecią nagrodę. W rezultacie Joop dostał propozycję pracy jako redaktor działu mody w wydawnictwie prasy kobiecej Neue Mode, jednak rok później zrezygnował z tej posady, ponieważ tym, czego naprawdę pragnął, było tworzenie własnej mody. Tak oto w 1978 roku Wolfgang Joop stał się założycielem marki JOOP. W tym samym roku firma osiągnęła międzynarodowy sukces, dzięki stworzeniu kolekcji futer na zamówienie marki Revllon, którą New York Times nagrodził tytułem Prussian Designer, co było aluzją do brandenburskich korzeni projektanta. Pracowały dla niego słynne modelki, takie jak Claudia Schiffer. Pod nazwą Joop kryły się nie tylko niezwykle popularne kolekcje odzieżowe, ale również biżuteria, kosmetyki, perfumy Joop. Projekty niemieckiej marki charakteryzują się niesamowitą mieszanką tradycji, ekstrawagancji oraz nowoczesności. Obecnie firma Joop jest jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek niemieckich, która jest plasowana w kategorii premium.

Joop – perfumy i kosmetyki


Joop  to bez wątpienia firma, która nie ma sobie równych na niemieckim rynku i jest niesamowicie rozpoznawalna na całym świecie. Jest ona jedną z najczęściej wybieranych marek na niemieckim rynku, gdyż doskonale wsłuchuje się w potrzeby swoich odbiorców. Każda kolejna odsłona perfum Joop to zachwycające pomysły, niepowtarzalne rozwiązania i najwyższa jakość, czyli wszystko to, co ceni sobie dzisiejszy, wymagający klient i oczekuje od ulubionego sprzedawcy, jakim stał się Joop. Kosmetyki tej marki łączą w sobie oryginalność i nowoczesność, co stanowi przewodni znak rozpoznawczy Joop. Perfumy z kolekcji Joop stały się symbolem luksusu, na który z początku pozwolić mogli sobie tylko nieliczni. Dziś są one dostępne dla coraz większej liczby odbiorców. Perfumy Joop są skierowane do osób, które chcą przełamać rutynę i wyrazić siebie poprzez uzupełnienie odpowiedniej stylizacji charakternym zapachem.

Joop – perfumy męskie


Joop perfumy męskie zostały starannie skomponowane z użyciem najlepszej jakości składników, przez mistrzów perfumiarstwa, projektujących dla firmy Joop. Perfumy męskie tej marki, kierowane są dla mężczyzn, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania i stawiają na unikalne produkty. To właśnie, w połączeniu z najlepszą jakością proponuje nam firma Joop. Perfumy, kuszące wyczuwalną nutą ekstrawagancji idealnie sprawdzą się jako dopełnienie zarówno formalnego stroju, jak i luźnej stylizacji.

Joop – perfumy damskie 


Joop perfumy damskie to również rozwiązanie dla kobiet pewnych siebie i świadomych swojej atrakcyjności. Perfumy Joop powstają z ogromną dbałością o każdy szczegół, tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowniczek. Właśnie na tym polega sukces Joop – kosmetyki tej firmy są trwałe, dzięki czemu dotrzymają Ci kroku nawet w najbardziej ekstremalnych momentach.
... ...
Zobacz więcej produktów